Пошук по сайту
Електронна пошта:
Сайт f.lekciya.com.ua є безкоштовним, загальнодоступним ресурсом де користувачі можуть опублікувати матеріал для ознайомлення онлайн.
Матеріал представлений для ознайомлення. Комерційне використання матеріалу строго заборонено. Авторські права належать їх авторам.

Інформація для правовласників:


Якщо Ви є правовласником якого-небудь матеріалу розміщеного на нашому сайті, і не хотіли б щоб дана інформація поширювалася користувачами без Вашого на те згоди, то ми будемо раді надати Вам, видаливши або змінивши цей матеріал.
Для цього необхідно, щоб Ви прислали нам лист (в електронному вигляді) за адресою в якому вказали нам наступну інформацію:
1. вкажіть прямі посилання до матеріалу який потрібно видалити або змінити.
2. Підтвердження ваших прав на матеріал, захищений авторським правом. Інформація дозволяє однозначно ідентифікувати вас, як правовласника даного матеріалу.
3. Текст який Ви бажаєте розмістити замість видаляється матеріалу.
Після цього, найближчим часом, ми Вам відповімо.

а) Ми залишаємо за собою право публікації на сайті, надісланої нам від користувачів
б) Ми не здійснюємо повний контроль за діями користувачів інтернету, інформація на сайті, розміщується автоматично, без будь-якого контролю з чиєї-небудь сторони, що відповідає загальноприйнятій світовій практиці розміщення інформації в мережі інтернет.
Ми розглянемо всі Ваші запити, щодо посилань на інформацію, що порушує Ваші права і зробіть необхідні заходи.
База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

f.lekciya.com.ua
Головна сторінка