Пошук по сайту


Атверджую

Атверджую

Сторінка1/9
  1   2   3   4   5   6   7   8   9
З
ПОГОДЖЕНО

Голова ПК ДПТНЗ

«Броварський професійний ліцей»

____________В.П.Грудій

«_____»________________2013р.

АТВЕРДЖУЮ

В.о. директора ДПТНЗ
«Броварський професійний ліцей»
______________ М.М.Ладан
«____» ______________2013р.

РОЗКЛАД


навчальних занять ДПТНЗ "Броварський професійний ліцей"

на 1 семестр 2013-2014 навчального року


День

Урок

Час

Предмет

Викладач

Каб

Предмет

Викладач

Каб

Група 11

Група 12

ПОНЕДІЛОК

1

8.30-9.15

Математика

Піголь

35

Англ. мова

Мельник

20

2

9.25-10.10

Математика

Піголь

35

Англ. мова

Бєлова

23

3

10.20-11.05

Англ. мова

Мельник

20

Математика

Піголь

35

4

11.15-12.00

Англ. мова

Бєлова

23

Математика

Піголь

35

5

12.20-13.05

Електротехніка

Афанасьєва

21

Устаткування

Герінович

11

6

13.15-14.00

Допуски

Горковець

24

Устаткування

Герінович

11

7

14.10-14.55

Осн. пр. знань

Кравець

30

Всесвітня іст.

Хомич

31

8

15.05-15.50

Всесвітня іст.

Хомич

31

Фізкульт.

Гончаренко,

Постолюк

Сз

ВІВТОРОК


Виробниче навчання






Виробниче навчання

Виробниче навчання











































СЕРЕДА

1

8.30-9.15

Спецтехнолог.

Горковець

24

Укр. літ.

Миколаєнко

36

2

9.25-10.10

Спецтехнолог.

Горковець

24

Укр. літ.

Миколаєнко

36

3

10.20-11.05

Математика

Піголь

35

Світова літ.

Ткаченко

30

4

11.15-12.00

Світова літ.

Ткаченко

30

Математика

Піголь

35

5

12.20-13.05

Світова літ.

Ткаченко

30

Історія України

Дмитренко

31

6

13.15-14.00

Історія України

Дмитренко

31

ТПЇ

Третяк

11

7

14.10-14.55

Техн. креслен.

Афанасьєва

21

ТПЇ

Третяк

11

8

15.05-15.50

Фізкульт.

Гончаренко

Сз










ЧЕТВЕР

1

8.30-9.15

Фізика

Лисохмара

37

Охорона пр.

Яблонський

25

2

9.25-10.10

Фізика

Лисохмара

37

Охорона пр.

Яблонський

25

3

10.20-11.05

Укр. літ.

Висовень

33

Фізика

Лисохмара

37

4

11.15-12.00

Укр. літ.

Висовень

33

Фізика

Лисохмара

37

5

12.20-13.05

ПДР

Пержинська

25

Укр. мова

Миколаєнко

36

6

13.15-14.00

Матеріалозн.

Паламарчук

32

Організ. вир.

Герінович

11

7

14.10-14.55

Осн. гал.екон

Ткаченко

34

ПДР

Пержинська

11

8

15.05-15.50










Фізкульт.

Гончаренко, Постолюк

Сз

П'ЯТНИЦЯ

1

8.30-9.15

Охорона пр.

Яблонський

25

Технології

Паламарчук

32

2

9.25-10.10

Охорона пр.

Яблонський

25

Осн. пр. знань

Кравець

30

3

10.20-11.05

Укр. мова

Висовень

33

Англ. мова

Мельник,

Бєлова

20

23

4

11.15-12.00

Технології

Паламарчук

32

Гігієна

Ткаченко

34

5

12.20-13.05

Спецтехнолог.

Горковець

24

Основи гал.екон

Ткаченко

34

6

13.15-14.00

Спецтехнолог.

Горковець

24

ТПЇ

Третяк

11

7

14.10-14.50

Фізкульт.

Гончаренко

Сз

ТПЇ

Третяк

11
  1   2   3   4   5   6   7   8   9

поділитися в соціальних мережах



Схожі:

Атверджую

Атверджую

Атверджую

Атверджую



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

f.lekciya.com.ua
Головна сторінка