Пошук по сайту


Атверджую

Атверджую

З
ПОГОДЖЕНО

Голова ПК ДПТНЗ

«Броварський професійний ліцей»

____________В.П.Грудій

«_____»________________2014р.

АТВЕРДЖУЮ

Директор ДПТНЗ
«Броварський професійний ліцей»
______________ М.М.Ладан
«_____» ______________2014р.

РОЗКЛАД


навчальних занять ДПТНЗ "Броварський професійний ліцей"

на 2 семестр 2013-2014 навчального року

з 13.01.2014р.


День

Урок

Час

Предмет

Викладач

Каб

Предмет

Викладач

Каб

Група 11

Група 12

ПОНЕДІЛОК

1

8.30-9.15

Математика

Піголь

35

ТПЇ

Третяк

11

2

9.25-10.10

Математика

Піголь

35

ТПЇ

Третяк

11

3

10.20-11.05

Англ. мова

Мельник

20

Математика

Піголь

35

4

11.15-12.00

Англ. мова

Бєлова

23

Математика

Піголь

35

5

12.20-13.05

Електротехніка

Афанасьєва

21

Устаткування

Герінович

11

6

13.15-14.00

Спецтехнолог.

Горковець

24

Устаткування

Герінович

11

7

14.10-14.55

Спецтехнолог.

Горковець

24

Всесвітня іст.

Хомич

31

8

15.05-15.50

Всесвітня іст.

Хомич

31










ВІВТОРОК


Виробниче навчання






В


Виробниче навчання
иробниче навчання


































СЕРЕДА

1

8.30-9.15

Спецтехнолог.

Горковець

24

Укр. літ.

Миколаєнко

36

2

9.25-10.10

Техн. креслен.

Афанасьєва

21

Укр. літ.

Миколаєнко

36

3

10.20-11.05

Математика

Піголь

35

Світова літ.

Ткаченко

30

4

11.15-12.00

Захист Вітч.

Постолюк

33

Математика

Піголь

35

5

12.20-13.05

Фізкульт.

Гончаренко

Сз

ТПЇ

Третяк

11

6

13.15-14.00

Спецтехнолог.

Горковець

24

ТПЇ

Третяк

11

7

14.10-14.55

Спецтехнолог.

Горковець

24

ТПЇ

Третяк

11

8

15.05-15.50



















ЧЕТВЕР

1

8.30-9.15

Фізика

Лисохмара

37

Фізкульт.

Гончаренко,

Чабанюк

Сз

2

9.25-10.10

Фізика

Лисохмара

37

Облік, калькул.

Герінович

12

3

10.20-11.05

Укр. літ.

Висовень

33

Фізика

Лисохмара

37

4

11.15-12.00

Укр. літ.

Висовень

33

Фізика

Лисохмара

37

5

12.20-13.05

Біологія

Ткаченко

34

Інформатика

Кекух

38

6

13.15-14.00

Біологія

Ткаченко

34

Організ. вир.

Герінович

36

7

14.10-14.55

Осн. гал.екон

Ткаченко

34

Інформатика

Кекух

38

8

15.05-15.50

Інформ. техн.

Кекух

38










П'ЯТНИЦЯ

1

8.30-9.15

Спецтехнолог.

Горковець

24

Технології

Паламарчук

32

2

9.25-10.10

Спецтехнолог.

Горковець

24

Фізкульт.

Гончаренко,

Чабанюк

Сз

3

10.20-11.05

Осн. пр. знань

Кравець

31

Гігієна

Ткаченко

34

4

11.15-12.00

Технології

Паламарчук

32

Біологія

Ткаченко

34

5

12.20-13.05

Інформатика

Кекух

38

Біологія

Ткаченко

34

6

13.15-14.00

Інформатика

Кекух

38

ТПЇ

Третяк

11

7

14.10-14.50

Фізкульт.

Гончаренко

Сз

ТПЇ

Третяк

11


Заступник директора з НВР І.В.Яблонський

Заступник директора з НР Л.В.Лисаненко

поділитися в соціальних мережах



Схожі:

Атверджую

Атверджую

Атверджую

Атверджую



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

f.lekciya.com.ua
Головна сторінка