Пошук по сайту


Комунальний заклад «Андріївська середня загальноосвітня школа- загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів»

Комунальний заклад «Андріївська середня загальноосвітня школа- загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів»У к р а ї н а

ШИРОКІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОІ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

комунальний заклад «Андріївська середня загальноосвітня школа- загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів»

вул. Жовтнева, 26, с.Андріївка, Широківський район, Дніпропетровська обл., 53760

тел (05657)2-75-95, е-mile andriivska_szh@ukr.net Код ЄДРПОУ 26239715
Довідка №____

про перевірку зошитів у 3-4 класах з математики та української мови, з української мови та літератури , російської мови , англійської мови
Термін перевірки жовтень – листопад2014року

На контроль було взято зошити :

з української мови та математики – 3( Кузь М.В.),.4 ( Бай В.М.)

- з української мови та літератури( контрольні) – 5,7,10 класи – вчитель – Ярмолич С.М.,

- з англійської мови – контрольні зошити у 5,8,10 класах - вчитель – Кривобок С.А.

- з російської мови – 9 клас – вчитель – Писаренко А.В.,з світової літератури – 5,9,10 класи.( контрольні)- вчитель Писаренко А.В.

Виконуючи рішення методичного листа , єдині вимоги до ведення учнівських зошитів , пояснювальних записок до програм , розбивки програм по календарно – тематичному обліку , згідно річного плану роботи школи було проведено перевірку зошитів.

Перевіркою встановлено, що зошити з математики у 4 класі –вчитель Бай В.М..- відповідають кількості дітей у класі . Всі зошити обгорнені , перевірені, вчитель ставить оцінки за зошит, в зошитах з математики є такі види робіт, як : приклади на додавання і віднімання, задачі на дві, три дії , відрізки намальовані олівцем, математичні диктанти , каліграфічні хвилинки, класні роботи і домашні , розв’яжи вирази ,короткий запис задачі .

Найкращий зошит у : Копанчук Юлії.

Найгірший у : Гардаша Аліка,Роман Руслани.

В зошитах для контрольних робіт з математики є такі види робіт,як: задачі на дві дії, приклади на додавання та віднімання , множення, 2 приклади на дві дії.За 14 жовтня 5 завдань. Оцінки в журналі та зошиті співпадають у Роман Руслани.

В зошитах для контрольних робіт з української мови є такі види робіт,як: тести, диктант. Оцінки у журналі та в зошиті співпадають у Стегнюка Максима.

В робочих зошитах з української мови є такі види робіт,як: словникові диктанти, каліграфічна хвилинка, списування. Знаходження іменників. Розбір слів за будовою, визначення підмета та присудка.

Найкращий зошит у Копанчук Юлії,

Найгірший у Царенко Дарії.

Зошити з математики у 2 класі – вчитель Бай В.М., в класі 14 учнів – зошитів 14. Всі зошити обгорнені , перевірені, вчитель ставить оцінку за зошит , пише зауваження , в зошитах з математики простежуються такі види робіт , як: розв’яжи приклади на додавання і віднімання , намалюй відрізок, виконай самостійно, задача на дві дії , відсутня каліграфічна хвилинка . Охайний зошит у Стегнюка Максима, найгірший зошит у Бондаренко Аміни, гармаша Аліка, найкращий зошит у Копанчук Юлії.

Вчителю більше писати на уроках з математики та української мови, систематично проводити каліграфічні хвилинки з метою відпрацювання каліграфічного письма.

Зошити з української мови у 3класі – вчитель Кузь М.В.. в класі – 15 учнів, зошитів 15.Всі зошити обгорнені , титульна сторінка підписана вчителем, за зошит оцінки виставлено , зошит вчитель перевіряє систематично , виправляє помилки . В зошитах з української мови простежуються такі форми роботи, як: словникові диктанти, поділи слово на склади, каліграфічна хвилинка, звуковий аналіз слів . Охайний зошит у Іванової Кіри, найгірші зошити у Вороніних Миколи та Андрія.

Не перевірена титулка у:Орел, Резніка, Шостак,Малихіної.

В зошитах для контрольних робіт у Малихіної, Магдаш, Вороніна Маиоли не перевірені роботи.

Робочі зошити з української мови у 5,7 ,10класах – вчитель Ярмолич С.М. Зошити обгорнені , перевіряються систематично, оцінки за зошит стоять,зауваження вчитель пише , типу:завдання не виконав У зошитах простежуються такі види робіт, як : визначити форму дієслова, виконати вправу, визначити стиль мови, надписати частини мови тестові завдання, визначити особу, дієвідміну та число, розібрати за будовою, розподільний диктант , робота в парах .

Зошити з української мови у 10 класі – вчитель – Ярмолич С.М. – учнів- 11, зошитів – 11. ( профільний рівень). Зошити перевіряються , ведення зошита є, у зошиті простежуються такі види робіт, як: пояснювальний диктант, лінгвістичне повідомлення, твір – роздум, спостереження, визначення орфограм, фонетичний розбір, синтаксичний розбір речення, надписати частини мови , морфемний розбір, мовознавча ситуація, лекційний матеріал, словотвірний розбір, виконання вправ, відредагуйте речення, лінгвістичне повідомлення, аутотренінг, мозковий штурм, розподільна робота, переклад з російської мови , правильна артикуляція, тести , фонетична транскрипція, скласти текст – розповідь,тести, коментоване письмо.

Домашні завдання не систематично виконує: Дудіч Марко.

В зошитах з розвитку зв’язного мовлення та контрольних роботах оцінки співпадають з оцінками в класному журналі : У Харченко, Царенко,Журавської.(29.10)

У зошитах 7 класу робочих є такі види роботи,як: словникові диктанти, пояснення, творчі роботи, вибірково, робота з текстом. Написати 10 речень, Пояснювальний диктант, лінгвістичне повідомлення, словникові роботи. Пояснювальні диктанти, морфологічні розбори. Коментоване письмо.

Вчитель пише зауваження ( Кот Олег).

Охайний зошит у :Кота Олега.

У зошитах учнів 5 класу зошити вчителем перевіряються систематично. Титулка перевірена. Не перевірений зошит у Меха Геннадія.

В контрольних зошитах , розвитку оцінки співпадають з журналом: Кирсань – 7-7(28.10)-у.м.,зм- Гардаш Віра -5-5(03.10)

У.л.- Свинаренко Вікторія – 10.10-7-7.
Виходячи з вищесказаного вчителям рекомендую:

  • вимогливіше ставитися до культури ведення зошитів,

  • продовжувати регулярну перевірку зошитів,

  • Бай В.М. ,Кузь М.В.на уроках математики проводити каліграфічні хвилинки,

  • проаналізувати результати перевірки ведення учнівських зошитів , спланувати заходи щодо усунення виявлених недоліків,

  • посилити різнорівневий особистісно орієнтований підхід у формуванні культури писемного мовлення учнів;

  • звернути увагу на урізноманітнення необхідних видів робіт на уроках мови та математики;

  • відзначити роботу із зошитами у Писаренко А.В ., Ярмолич С.М. .Заступник директора

з навчально - виховної роботи О.А.Плосконос

поділитися в соціальних мережахСхожі:

Комунальний заклад «Андріївська середня загальноосвітня школа- загальноосвітній...
«Андріївська середня загальноосвітня школа- загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів»

План роботи закладу
Комунальний заклад «навчально-виховне об’єднання «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №20 – дитячий юнацький центр...

Затверджую: начальник відділу освіти Широківської рда положешна І....
Комунальний заклад «Степівська середня загальноосвітня школа І – ІІІ ступеня» розпочала своє функціонування у 1971 році, як Степівська...

Довідка Від 28. 02. 2014 Про стан виконання заходів державної соціальної...
«дитячий садок – школа – позашкільний заклад» І-ІІІ ступенів, 1 загальноосвітня «школа – дитячий садок» І-ІІІ ступенів, 3 навчально-виховні...

Рокитненський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа...
Про результати навчальних досягнень учнів 5-11 класів Рокитненського нвк у І семестрі 2016/2017 навчального року

Позакласний захід для учнів 5 7 класів «Чудеса своїми руками»
Навчально-виховне об’єднання «Дошкільний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. М. Островського» №2

К омунальний заклад «приморська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»...
«Науково-методичне забезпечення управління освітнім процесом у «Школі життєтворчості»»

Робочий навчальний план івано Шийчинського навчально виховного комплексу...
ДСанПіН 008-01, Державних санітарних правил устрою та утримання дитячих дошкільних установ,затверджених постановою головного державного...

Комунальний заклад «любимівська загальноосвітня школа І ііі ступенів»...
Михайлівської рда від 18. 03. 2014 №091 «Про затвердження плану заходів щодо забезпечення організованого закінчення 2013 – 2014 навчального...

Центр методичної та соціально-психологічної служби Загальноосвітня...
Уроки містять інтерактивні вправи та завдання. В методичній розробці подано матеріали практичного характеру: конкретні прийоми І...База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

f.lekciya.com.ua
Головна сторінка