Пошук по сайту


Атверджую

Атверджую

З
ПОГОДЖЕНО

Голова ПК ДПТНЗ

«Броварський професійний ліцей»

____________В.П.Грудій

«_____»________________2015р.

АТВЕРДЖУЮ

Директор ДПТНЗ
«Броварський професійний ліцей»
______________ М.М.Ладан
«_____» ______________2015р.

РОЗКЛАД


навчальних занять ДПТНЗ "Броварський професійний ліцей"

на 2 семестр 2014-2015 навчального року



День

Урок

Час

Предмети

Викладач

Каб

Група 26

ПОНЕДІЛОК

1

8.30-9.15

Читан. креслень

Афанасьєва

21

2

9.25-10.10

Читан. креслень

Афанасьєва

21

3

10.20-11.05

Математика

Піголь

35

4

11.15-12.00

Математика

Піголь

35

5

12.20-13.05

Худ. культура

Висовень

33

6

13.15-14.00

Худ. культура

Висовень

33

7

14.10-14.55

Творчість в проф.

Терещенко

30

8

15.05-15.50

Творчість в проф.

Терещенко

30

ВІВТОРОК

1

8.30-9.15

Економіка

Смажелюк

30

2

9.25-10.10

Економіка

Смажелюк

30

3

10.20-11.05

Укр. літ.

Миколаєнко

36

4

11.15-12.00

Укр. літ.

Миколаєнко

36

5

12.20-13.05

Історія України

Росицька

31

6

13.15-14.00

Світова літ.

Ткаченко

30

7

14.10-14.55

Фізкультура

Чабанюк

Сз

8

15.05-15.50

Захист Вітч.

Постолюк

40

СЕРЕДА

1

8.30-9.15

Правознавство

Росицька

31

2

9.25-10.10

Правознавство

Росицька

31

3

10.20-11.05

Буд. креслення

Афанасьєва

21

4

11.15-12.00

Спецтехнологія

Федорова

24

5

12.20-13.05

Спецтехнологія

Федорова

24

6

13.15-14.00

Фізика

Лисохмара

37

7

14.10-14.55

Електротехніка

Афанасьєва

21

8

15.05-15.50

Укр. діл. мовл.

Пержинська

25

ЧЕТВЕР

1

8.30-9.15

Матеріалозн.

Терещенко

21

2

9.25-10.10

Укр. мова

Миколаєнко

36

3

10.20-11.05

Фізкультура

Чабанюк

Сз

4

11.15-12.00

Захист Вітч.

Постолюк

40

5

12.20-13.05

Всесвітня іст.

Росицька

31

6

13.15-14.00

Технології

Паламарчук

32

7

14.10-14.55

Англ. мова

Бєлова

23

8

15.05-15.50

Англ. мова

Бєлова

23

П'ЯТНИЦЯ

1

8.30-9.15

Інформатика

Савчук

38

2

9.25-10.10

Інформатика

Савчук

38

3

10.20-11.05

Спецтехнологія

Федорова

30

4

11.15-12.00

Біологія

Ткаченко

34

5

12.20-13.05

Англ. мова

Бєлова

23

6

13.15-14.00

Хімія

Ткаченко

34

7

14.10-14.55

Спецтехнологія

Федорова

33


Заступник директора з НВР І.В.Яблонський

Заступник директора з НР Л.В.Лисаненко

поділитися в соціальних мережах



Схожі:

Атверджую

Атверджую

Атверджую

Атверджую



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

f.lekciya.com.ua
Головна сторінка