Пошук по сайту


Нака з

Нака з






БІЛОЦЕРКІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
В І Д Д І Л О С В І Т И
Н А К А З

29.09.2014 № 190
Про проведення І та ІІ етапів

Всеукраїнських учнівських олімпіад

у 2014/2015 навчальному році
На виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 08.08.2014 № 918 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році», департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації «Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2014/2015 навчальному році» від 19 вересня 2014 року №257 та відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 № 1099, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 17.11.2011 за № 1318/20056, з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді
НАКАЗУЮ:


  1. Провести у 2014/2015 навчальному році учнівські олімпіади з української мови і літератури, іноземних (англійської, німецької, французької) мов, історії, математики, фізики, астрономії, хімії, біології, екології, географії, інформатики.

  2. Директорам загальноосвітніх навчальних закладів:

2.1.Забезпечити проведення І (шкільного) етапу Всеукраїнських

учнівських олімпіад (далі – Олімпіади) у жовтні 2014 року.

2.2. Сформувати кількісний склад команд ІІ (районного) етапу Олімпіад відповідно до пункту 3.4. Положення.

2.3. Подати звіти та заявки на участь у ІІ (районному) етапі Олімпіад у районний методичний кабінет (Григоренко О.В.) до 20.10.2014 року.

3. Районному методичному кабінету (Григоренко О.В.):

3.1. Провести ІІ (районний) етап Олімпіад у період з 01.11.2014 р. по 06.12.2014 р. за графіком та завданнями, розробленими Київським обласним інститутом післядипломної освіти педагогічних кадрів (додаток 1).

3.2. Здійснити організаційне та науково-методичне забезпечення проведення ІІ (районного) етапу олімпіад.

3.3. Затвердити склад оргкомітету та журі ІІ (районного) етапу Олімпіад (додатки 2, 3).

3.4. Подати звіти про проведення ІІ (районного) етапу та заявки на участь у ІІІ (обласному) етапі Олімпіад Київському обласному інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів (кабінет роботи з обдарованими дітьми) до 19.12.2014 року.

3.5. Сформувати кількісний склад команд та забезпечити участь їх членів у ІІІ (обласному) етапі Олімпіад.

4. Контроль за виконанням залишаю за собою.

Начальник відділу О.П.Кравченко


Виконавець:

Григоренко О.В.

5-79-22


Завізовано:

Роєнко С.М.


Надіслано:

до справи, директорам ЗНЗ
Додаток 1

до наказу відділу освіти

від 29.09.14 р. № 190
ГРАФІК

проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

у 2014/2015 навчальному році



п/п

Дата проведення

Дисципліна

Класи, учні яких беруть участь

у ІІ етапі


Місце проведення

Час проведення



01.11.2014

Біологія


8-11

Шкарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

10.00



02.11.2014

Фізика


7-11

Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

10.00



08.11.2014

Українська мова і література

7-11

Маловільшанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

10.00



09.11.2013

Іноземні мови:


англійська

8-11

Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

10.00

французька

8-11

німецька

8-11



15.11.2014

Історія


8-11

Шкарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

10.00



16.11.2014

Математика


6-11

Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

10.00



22.11.2014

Екологія


10-11

Шкарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

10.00



23.11.2014

Хімія


7-11

Маловільшанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

10.00



29.11.2014

Астрономія


10-11

Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

10.00



01.12.2013

Географія


8-11

Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

10.00



07.12.2013

Інформатика


8-11

Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

10.00

Додаток 2

до наказу відділу освіти

від 29.09.14 р. №190
 

Організаційний комітет
ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

 

Гвоздкова Ірина Сергіївна – голова оргкомітету, завідуюча РМК
Члени оргкомітету:
Григоренко О. В. – методист РМК

Касіян В. О. – методист РМК

Паустовська К. А. – методист РМК

Кравченко Н. Д. – методист РМК

Бабенко А.С. – методист РМК

Смульська М. М. – методист РМК

Лебединська О.Б. – методист РМК

Додаток 3

до наказу відділу освіти

від.09.14 р. №190
 

Журі

ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

 Кравченко Оксана Павлівна – голова журі, начальник відділу освіти

Гвоздкова Ірина Сергіївна – заступник голови журі, завідуюча РМК



п/п

Дисципліна


Журі

ЗНЗ

1

Біологія


Сідало Ольга Яківна
Стаховська Валентина Никифорівна
Кабачек Олена Вікторівна
Олійник Зінаїда Яківна

Гальченко Тетяна Василівна
Киришун Ольга Василівна


Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ст..
Маловільшанська ЗОШ І-ІІІ ст.№2
НВК «Узинська гімназія»

Сухоліський НВК«Загальноосвітня школа І-ІІ ст.. – дитячий садок»

Шкарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Чупирянське НВО

2

Фізика


Пелешенко Надія Віталіївна
Кумайгородський Василь Володимирович

Федорчук Олена Леонтіївна
Соболь Наталія Анатоліївна
Гетьман Василь Григорович


Письменна Лариса Михайлівна

Узинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
Чупирянське НВО «Загальноосвітня школа І-ІІ ст.. – дитячий садок»
НВК «Узинська гімназія»
Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Маловільшанський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. – дитячий садок»
Пилипчанська ЗОШ І-ІІІ ст.

3

Українська мова і література


Діденко Людмила Миколаївна
Віценко Ольга Тимофіївна
Лященко Оксана Борисівна


Федько Надія Петрівна
Губка Ніна Михайлівна
Шкурко Леся Олександрівна
Кандзьоба Ольга Михайлівна
Щербак Олена Федорівна
Кравчук Людмила Володимирівна

Цимбал Тетяна Анатоліївна

Пилипчанська ЗОШ І-ІІІ ст.
Матюшівська ЗОШ І- ІІ ст.

Малоантонівське НВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. – дитячий садок»
Узинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
Узинська ЗОШ І-ІІІ ст.№2
Шкарівська ЗОШ І-ІІІ ст..
Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ст..
НВК «Узинська гімназія»
Піщанське НВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. – дитячий садок»
Озернянська ЗОШ І-ІІІ ст..

4

Іноземні мови (англійська, французька, німецька)

Швецова Людмила Іванівна (англ.)
Волик Людмила Станіславівна (англ.)
Друзь Тетяна Михайлівна (англ.)
Островська Вікторія Іванівна

Анікеєва Іванна Петрівна (англ.)
Василега Лариса Володимирівна (англ.)
Качковська Валентина Петрівна (англ.)
Мужицька Альона Ігорівна

Кулькова Ольга Володимирівна (фран.)
Григораш Лариса Анатоліївна (нім.)

Ільченко Катерина Анатоліївна (нім.)

НВК «Узинська гімназія»

Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Узинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

НВК «Узинська гімназія»

Озернянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Озернянська ЗОШ І-ІІ ст.. №1
Острійківська ЗОШ І-ІІІ ст.

Узинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Поправське НВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. – дитячий садок»
НВК «Узинська гімназія»

5

Історія


Кібаленко Вікторія Іванівна

Пилипенко Тетяна Василівна
Щербань Тетяна Віталіївна
Кравченко Віра Володимирівна
Гапоненко Василь Миколайович
Стукалюк Інна Григорівна

Маловільшанський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. – дитячий садок» Острійківська ЗОШ І-ІІІ ст.

НВК «Узинська гімназія»
Озернянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Поправське НВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. – дитячий садок»

6

Математика


Однорог Любов Іванівна


Микитюк Наталія Анатоліївна

Онопрієнко Валентина Степанівна
Бабій Леся Василівна

Савчук Микола Олександрович
Толочко Анатолій Миколайович


Поправське НВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. – дитячий садок»
Піщанське НВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. – дитячий садок»
Озернянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Острійківська ЗОШ І-ІІІ ст.
Маловільшанська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2
Потіївське НВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. – дитячий садок»

7

Екологія (І-ІІ тури)


Олійник Зінаїда Яківна


Гальченко Тетяна Василівна
Савчук Вікторія Іванівна



Сухоліський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ст.. – дитячий садок»
Шкарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Чепиліївський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. – дитячий садок»

8

Хімія


Стаховська Валентина Никифорівна
Бурлака Людмила Анатоліївна

Ткаченко Наталія Петрівна
Беляєва Тамара Іванівна

Лєва Валентина Степанівна

Савчук Галина Іванівна

Маловільшанська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
Терезинське НВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. – дитячий садок»
Узинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
Узинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2
Малоантонівське НВО
Яблунівський НВК

9

Астрономія


Давиденко Галина Прокопівна

Цяпенко Катерина Василівна

Поправське НВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. – дитячий садок»
Іванівська ЗОШ І-ІІІ ст.

10

Географія


Однорог Ганна Петрівна
Компанієць Галина Володимирівна
Ширіна Ірина Миколаївна
Кубенко Світлана Ілліївна
Однорог Юлія Леонідівна


Костюк Лариса Федорівна


Шкарівська ЗОШ І-ІІІ ст..
Маловільшанська ЗОШ І-ІІІ ст.№2
Узинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
Трушківська ЗОШ І-ІІІ ст.
Тарасівський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. – дитячий садок»
НВК «Узинська гімназія»


11

Інформатика


Яцюра Василь Іванович
Толочко Анатолий

Миколайович
Чиж Алла Юріївна
Онищенко Ігор Олексійович


НВК «Узинська гімназія»
Потіївське НВО

Узинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
Узинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1




поділитися в соціальних мережах



Схожі:

Нака з
Сокаль, вул. М. Шашкевича,86, ☎ (8-03257) 7-20-73. e-mail: код єдрпоу 02144789

Нака з
Нагородити переможців III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, згідно списку (додаток 1)

Нака з
Про організацію та проведення ІІ-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 навчальному році

Нака з
Про участь учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін

Нака з
Сокальської районної державної адміністрації львівської області 80000,м. Сокаль, вул. М. Шашкевича,86, ☎ (8-03257) 7-20-73. e-mail:...

Нака з
Про затвердження Базового переліку засобів навчання та обладнання навчального І загального призначення для навчальних кабінетів початкової...

Нака з
Тернопіль, вул. М. Грушевського, 8, тел: (0352) 52-23-53, факс: (0352) 52-32-28, e-mail

Нака з
Отм 201; інформатики (Офіс) – 54, інформатики (Програмування) – 4, музики – 66

Нака з
Про підсумки проведення І (міського) відбіркового етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів...

Нака з
Про організацію та проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої...



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

f.lekciya.com.ua
Головна сторінка