Пошук по сайту


Конкурс проводився відповідно до вимог ненц І складався з двох етапів: І етап заочне оцінювання (рецензування) експериментально-дослідницьких робіт; ІІ етап публічний захист, який відбувався в межах роботи п’яти секцій: «Я І природа»

Конкурс проводився відповідно до вимог ненц І складався з двох етапів: І етап заочне оцінювання (рецензування) експериментально-дослідницьких робіт; ІІ етап публічний захист, який відбувався в межах роботи п’яти секцій: «Я І природа»





ВИКОНКОМ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

Н А К А З



22.02.2017

м.Кривий Ріг

№ 90



Про підсумки І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства та біології «Юний дослідник»

На виконання наказу управління освіти і науки виконкому міськради від 05.09.2016 №280 «Про організацію науково-дослідницької діяльності учнівської молоді в 2016-2017 н.р.», у межах міського фестивалю для обдарованої учнівської молоді «Інтелектуали Криворіжжя - 2017», з метою формування первинних екологічних знань, розвитку та удосконалення вмінь ведення фенологічних спостережень, залучення учнів початкової та середньої (4–6 класи) ланки загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів до проведення експериментально-дослідницької роботи з різних напрямів біології та природознавства на базі Станції юних натуралістів Покровського району пройшов І (міський) відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства та біології «Юний дослідник».

До оргкомітету надійшло 70 заявок та дослідницьких робіт із 47 закладів освіти міста:

Довгинцівський район – КЗШ №87, 108, 109, 128, КГТЛ №129, КПГ;

Інгулецький район – КЗШ №92, 100, 101, 114, КГ №127;

Металургійний район – КНТМЛ №16, ЦДЮТ;

Покровський район – КЗШ № 36, 44, 52, 46, 86, 93, 97, 121, КСШ №71,

КГ №49, КЖЛ, СЮН, Новопільська ЗСШ;

Саксаганський район – КЗШ №14, 17, 68, КГ №91, КСШ №74;

Тернівський район – КЗШ №27, 37, 42, 45, 48, 61, 78, 110, НВК «КЗШ–

Тернівський ліцей»;

Центрально-Міський район – КЗШ №2, 22, 23, 60, 79, 104, 123, КНВК.

Найактивнішими учасниками конкурсу-захисту були учні освітніх закладів Покровського та Тернівського районів.

Конкурс проводився відповідно до вимог НЕНЦ і складався з двох етапів:

І етап - заочне оцінювання (рецензування) експериментально-дослідницьких робіт;

ІІ етап - публічний захист, який відбувався в межах роботи п’яти секцій:

- «Я і природа» – 16 учнів;

- «Тваринний світ» – 16 учнів;

- «Рослини навколо нас» –19 учнів;

- «Охорона здоров'я» – 13 учнів;

- «Народознавство, краєзнавство» – 6 учнів.

Журі, до складу якого входили керівники гуртків еколого-натуралістичного напрямку, методисти позашкільних навчальних закладів, вчителі екології, біології загальноосвітніх навчальних закладів відзначило, що значно підвищився рівень оформлення учнівських робіт, а більшість з них містили описи практичної частини досліджень.

Найбільшою кількістю балів у заочному турі оцінено експериментальні дослідження Черноусько Ангеліни, учениці КЗШ №36 (50 балів із 50 максимальних), Кравчук Катерини, вихованки СЮН Покровського району, Паніна Миколи, учня КЗШ №27 (49 балів ), Кіліної Ангеліни, учениці КЗШ №110, Гладкої Анастасії, учениці КЗШ №48, Кузьміна Святослава, вихованця СЮН Покровського району Беркети Анастасії, учениці Новопільської КЗШ (48 балів), Золотарьової Аліни, учениці КЗШ №121, Хараджяна Михайла, учня КГТЛ №129 (47 балів), Бородаєвої Дар’ї, учениці КЗШ №86, Поправки Богдана, учня КСШ №71, Камянецької Яни, учениці КЗШ №109 (46 балів), Мерети Єлизавети, учениці КЗШ №93 (45,5 балів), Янченка Ярослава, учня КЗШ №123 (45 балів).

На ІІ етапі під час публічного захисту експериментальних досліджень більшість конкурсантів продемонстрували високий рівень підготовки, вміння користуватися наочностями, ілюструвати виступи медіа презентаціями, вести дискусію.

Переконливими були захисти Кожемякіної Марії, учениці КЗШ №48, робота «Скільки важить здоров’я учня», Кузан Вероніки, учениці КЗШ №27, робота «Скриня – добробуту берегиня», Капошко Анни, учениці КГ №127, робота «Роль ґудзиків у житті людини», Федотової Софії, учениці КЗШ №78, робота «Енергетика слова», Полякової Діани, учениці КЗШ №2, робота «Вертикальне озеленення», Кіндрацького Даніїла, учня КГ №91, робота «Вплив дощового черв’яка на родючість ґрунту», Поправки Богдана, учня КСШ №71, робота «Вивчення особливостей утримання та розведення іспанського тритона», Борисенка Микити, учня КЗШ №44, робота «Особливості утримання та розведення леопардового гекона у неволі» Хараджяна Михайла, учня КГТЛ №129, робота «Створення системи поливу кімнатних рослин на основі мікроконтролеру ARDVINO», Бородаєвої Дар’ї, учениці КЗШ №86, робота «Дослідження пральних порошків та їх вплив на біологічні об’єкти».

Разом із тим, слід зауважити, що мали місце порушення умов проведення конкурсу, а саме колективне виконання однієї роботи на конкурсі індивідуальних експериментальних досліджень (КЗШ №100).

За підсумками двох турів визначено переможців та призерів, роботи яких рекомендовано для участі в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства та біології «Юний дослідник».

У цілому захід пройшов на належному організаційному рівні.

Виходячи з вищезазначеного та враховуючи рішення журі,
Н А К А З У Ю:


  1. Визнати переможцями та призерами І (міського) відбіркового етапу Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства та біології «Юний дослідник» та нагородити дипломами учнів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів згідно з додатком 1




  1. Оголосити подяку:

2.1 директору Покровської станції юних натуралістів Шепетусі Наталії Миколаївні за організацію та проведення І (міського) відбіркового етапу Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства та біології «Юний дослідник»;


    1. Учителям загальноосвітніх та керівникам гуртків позашкільних навчальних закладів, які підготували переможців та призерів конкурсу «Юний дослідник»» (додаток 2) та членам журі секцій (додаток 3).




  1. Директорам загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів:

3.1 відзначити вчителів, керівників гуртків які підготували учнів/вихованців до участі в конкурсі;

3.2 забезпечити участь переможців конкурсу в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства та біології «Юний дослідник».
4. Керівникам районних методичних об’єднань вчителів початкової школи (природознавство, краєзнавство), біології, валеології, екології проаналізувати результати конкурсу на засіданнях МО та провести роз’яснювальну роботу серед вчителів біології, екології щодо умов участі в конкурсах, які передбачають індивідуальні дослідження й захист для кожної експериментально-наукової роботи.
5. Відповідальність за виконання даного наказу покласти на методиста
КЗ «Інноваційно-методичний центр» КМР Данилович Л.Я., контроль – на заступника начальника Басову Т.Л.

Начальник управління Т.Кріпак
Данилович Людмила Ярославівна,

405 01 11

Додаток 1

до наказу управління освіти і науки

від_22.02.2017 №90

Переможці І (міського) відбіркового етапу

Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства та біології «Юний дослідник»


ПІБ

Заклад, клас, гурток

Назва роботи

Місце

Секція «Рослини навколо нас»

Кузьмін Святослав Сергійович

Вихованець гуртка «Юні овочівники» КПНЗ «СЮН Покровського району» КМР, КЗШ №121, 3 клас

Вирощування двох врожаїв картоплі за сезон

І

Гладка Анастасія Андріївна

Вихованка гуртка «Юні овочівники» КПНЗ«СЮН Тернівського району», КЗШ№ 48, 5 клас

Вирощування перцю салатного в теплиці та у відкритому ґрунті

ІІІ

Кравчук Катерина Сергіївна

Вихованка гуртка «Юні овочівники» КПНЗ «СЮН Покровського району», КЗШ №121, 5 клас

Вплив позакореневого підживлення мікродобривами «Чистий лист» на ріст, розвиток та врожайність декоративного гіркого перцю

ІІ

Вьюнник Георгій Миколайович

КЗШ № 97, 5 кл

Вплив довжини крапельного зрошення в поєднанні зі стимуляторами росту на вегетативну масу огірка сорту «Артист F1»

ІІІ

Беркета Анастасія Олександрівна

Вихованка гуртка «Юні квітникарі» КПНЗ «СЮН Покровського району» КМР, Новопільська КЗШ, 4 кл.

Вплив світла на утворення кореня, колір листя та формування крони Колеуса Блюме

ІІ

Ратушна Єлизавета Віталіївна

КЗШ № 60, 6 клас

Вплив світла на ріст і розвиток кімнатних рослин Товстянка срібляста та традесканція білоквіткова

ІІІ

Полякова Діана Олексіївна

КЗШ № 2,6 клас

Вертикальне озеленення

ІІІ

Дяченко Валерія Олександрівна

Вихованка гуртка «Лікарські рослини» КПНЗ «СЮН Тернівського району», КЗШ№ 78, 6 клас

Біологічні методи боротьби з хворобами і шкідниками рослин

ІІІ

Янченко Мирослав Дмитрович

КЗШ № 123, 6 клас

Фітонциди вічнозелених рослин

ІІ

Сергієнко Єлизавета Олегівна

КЗШ № 2, 6 клас

Мікрогрін

ІІІ

Черноусько Ангеліна Вадимівна

Вихованка гуртка «Юні аматори зеленої архітектури» КПНЗ «СЮН Покровського району» КМР, КЗШ № 36, 6 клас

Вегетативне розмноження декоративних кущів різними видами живців на прикладі гортензії деревовидної

І

Секція «Народознавство та краєзнавство»

Капошко Анна Русланівна

КГ № 127, 4 клас

Роль ґудзиків в життя людини

ІІ

Гавриленко Валерія Сергіївна

Криворізький науково – технічний металургійний ліцей № 16, 4 клас

Значення традиційного українського вінка та коси як символу дівочої честі

ІІІ

Кузан Вероніка Євгеніївна

КЗШ №27, 4 клас

Скриня – добробуту берегиня

І

Секція «Охорона здоров’я

Федотова Софія Сергіївна

КЗШ №78, 5 клас

Енергетика слова

ІІІ

Губернатор Діана Ігорівна

КЗШ №100, 4 клас

Переваги використання народних засобів боротьби з комарами

ІІІ

Панін Микола Олегович

КЗШ № 27, 4 клас

Емоції як показник навчальної працездатності учнів

І

Кожемякіна Марія Сергіївна

КЗШ № 48, 4 клас

Скільки важить здоров’я учня?

ІІІ

Бєлоусова Єлизавета Андріївна

КЖЛ, 6 клас

«Кока-кола»- ворог чи друг?

ІІ

Кам’янецька Яна Андріївна

КЗШ №109, 6 клас

Дослідження хвороб хлібу

ІІ

Секція «Тваринний світ»

Коваль Софія Романівна

КПНЗ «СЮН Тернівського району» КМР, вихованець гуртка «Основи екологічних знань», КЗШ№78, 3 клас

Білка звичайна в умовах великого міста

ІІІ

Махалкіна Надія Вікторівна

КПНЗ «СЮН Тернівського району» КМР, вихованець гуртка «Юні акваріумісти, КЗШ№78, 3-Б клас

Зміна інтенсивності дихання гурамі плямистого в різних температурних умовах

ІІІ

Сімкіна Євгенія Миколаївна

КЗШ №61, 6 клас

Чисельність горобця польового в зимовий період на прикладі селища Божедарівка

ІІІ

Ляшенко Єлизавета Євгеніївна

КЗШ №42, 4 клас

Утримання нутрій в приватному господарстві

ІІ

Литвиненко Данило Сергійович

Шевченко Артем Сергійович

КЗШ №100, 3 клас

Сезонні зміни видового складу птахів Інгулецького району

ІІ

Кіндрацький Даніїл Сергійович

КГ№91, 6-Б клас

Вплив дощового черв’яка на родючість ґрунту

І

Зубець Ірина Миколаївна

КЗШ№104, 6 кл

Дослідження інстинктів папуги неразлучника в штучних умовах утримання

ІІІ

Борщ Діана Ігорівна

КПНЗ «ЦДЮТ Металургійного району»

Все про життя горобців

ІІІ

Ілієнко Назар Станіславович

КПНЗ «ЦДЮТ Металургійного району»

Шестиногі друзі мурахи

ІІІ

Гусєва Єлизавета Олександрівна

КЗ «НВК «КСШ І – ІІІ ступенів із поглибленим вивченням іноземних мов – «ДНЗ»», 6 кл.

Гіганські ахатини - домашні улюбленці

ІІ

Дубінін Єгор Ростиславович

КЗШ №22, 6 кл

Вплив різних факторів навколишнього середовища на життя мешканців акваріума

ІІІ

Стасенко Діана Євгеніївна

КЗШ №52, 4 клас

Коти – найпопулярніші домашні тварини

ІІ

Борисенко Микита Владиславович

КЗШ № 44, 5 клас, вихов. гуртка «Любителі домашніх тварин» КПНЗ «СЮН Покровського району» КМР

Особливості утримання та розведення леопардового гекона у неволі

І

Поправка Богдан Олександрович

КСШ №71, 4 кл., вихованець гуртка «Юні акваріумісти» КПНЗ «СЮН Покровського району» КМР

Вивчення особливостей утримання та розведення іспанського тритона

І

Байда Вероніка Андріївна

КЗШ №108, 4 клас

Мої улюблені хом’ячки

ІІ

Мисько Таісія Антонівна

КПГ, 4 клас

Дослідження життя мурах у формікарії

І

Секція «Я і природа»

Ревенко Іван Максимович

КЗШ №79, 6 клас, Центрально-міський район

Дослідження стану ґрунтів за допомогою тест-обє'ктів

ІІІ

Золотарьова Аліна Сергіївна

КЗШ №121, 6 клас, вихованка гуртка «Юні аматори зеленої архітектури» КПНЗ «СЮН Покровського району» КМР

Оптимізація деревних насаджень пришкільної території КЗШ І-ІІІ ступенів №121 «Створення шкільного дендрарію»

ІІ

Левченко Назар Олександрович

КЗШ №37, 5 клас

Загадковий світ кристалів

ІІ

Кіліна Ангеліна Максимівна

КЗШ №110, 6 клас

Визначення токсичності шампунів методом біотестування босмінами

ІІ

Хараджян Михайло Олександрович

КГТЛ №129, 5 клас

Створення системи поливу кімнатних рослин на основі мікроконтролеру ARDVINO

І

Бородаєва Дар’я Олександрівна

КЗШ №86, 4 клас

Дослідження пральних порошків та їх вплив на біологічні об'єкти

І

Маліца Анатолій Володимирович

КГ №49, 3 клас

Вплив парничків різної форми на інтенсивність проростання насіння

ІІІ


Додаток 2

до наказу управління освіти і науки

від 22.02.2017 №90
Список учителів – наукових керівників переможців І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства та біології «Юний дослідник»



Бурко Світлана Миколаївна, керівник гуртка «Юні овочівники» КПНЗ «СЮН Покровського району» КМР

Здебська Катерина Григорівна, керівник гуртка «Юні овочівники» КПНЗ «СЮН Тернівського району»

Бурко Світлана Миколаївна, керівник гуртка «Юні овочівники» КПНЗ «СЮН Покровського району» КМР

Тєляпньова Наталія Іванівна, вчитель біології КЗШ№ 97

Ващенко Людмила Олексіївна, керівник гуртка «Юні квітникарі» КПНЗ «СЮН Покровського району» КМР

Скалюк Олена Миколаївна, вчитель біології КЗШ№ 60

Дяченко Наталія Лайошівна, керівник гуртка «Лікарські рослини» КПНЗ«СЮН Тернівського району»

Шведун Ганна Григорівна, вчитель біології КЗШ№ 123

Свєташова Ірина Володимирівна, вчитель біології КЗШ№ 2

Домшина Катерина Михайлівна, керівник гуртка «Юні аматори зеленої архітектури» КПНЗ «СЮН Покровського району» КМР

Кравченко Світлана Олексіївна, вчитель біології КЗШ№ 36

Адаменко Валентина Анатоліївна, вчитель початкових класів КГ №127

Авраменко Надія Олександрівна, соціальний педагог КНТМЛ №16

Ясногор Марина Олександрівна, вчитель початкових класів КЗШ №27

Соколовська Лариса Володимирівна, вчитель біології КЗШ№78

Погребняк Інна Валеріївна, вчитель початкових класів КЗШ№100

Затуливітер Людмила Іванівна, вчитель початкових класів КЗШ№48

Качалов Іван Андрійович, вчитель хімії КЖЛ,

Стеблівець Ірина Павлівна, вчитель фізики і природознавства

Данильчук Еліна Валентинівна, вчитель біології КЗШ№109

Щербачова Ольга Андріївна, керівник гуртка «Основи екологічних знань»

Пархоменко Наталія Новомирівна, керівник гуртка «Юні лісівники» КПНЗ «СЮН Тернівського району»

Небилиця Вікторія Анатоліївна, керівник гуртка «Юні акваріумісти» КПНЗ «СЮН Тернівського району» КМР

Сергієнко Олена Юріївна, вчитель біології КЗШ№61

Петліна Катерина Афанасіївна, вчитель початкових класів КЗШ№42

Калінова, Любов Миколаївна, вчитель початкових класів КЗШ№100

Косяк Тетяна Сергіївна, вчитель природознавства КГ№91

Шевченко Аксенія Романівна, вчитель біології КЗШ№104

Степанюк Наталя Борисівна, керівник гуртка «Юні екологи» КПНЗ «ЦДЮТ Металургійного району»

Степанюк Наталя Борисівна, керівник гуртка «Юні екологи» КПНЗ «ЦДЮТ Металургійного району»

Гарманюк Алла Анатоліївна, вчитель біології КЗ «НВК Центрально-Міського району

Пономаренко Лідія Миколаївна, вчитель біології КЗШ№22

Борисенко Ганна Володимирівна, вчитель початкових класів КЗШ№52

Гейко Ольга Миколаївна, керівник гуртка «Любителі домашніх тварин» КПНЗ «СЮН Покровського району»

Платонова Юлія Анатоліївна, вчитель біології КЗШ № 44

Тесленко Наталя Василівна, керівник гуртка «Юні акваріумісти» КПНЗ «СЮН Покровського району» КМР

Калько Марина Миколаївна, вчитель початкових класів КЗШ№ 108

Сохолуцька Людмила Олександрівна, вчитель початкових класів КПГ

Шведун Віталій Петрович, вчитель біології, КЗШ№79

Домшина Катерина Михайлівна, керівник гуртка «Юні аматори зеленої архітектури» КПНЗ «СЮН Покровського району»

Щербак Світлана Миколаївна, вч. біології та хімії КЗШ№121

Міщук Тетяна Євгеніївна, вчитель фізики, КЗШ№37

Гончар Валентина Василівна, вчитель біології, КЗШ№110

Лихопавло Наталія Юріївна, вчитель хімії, КЗШ№129

Клапощук Ольга Миколаївна, вчитель початкових класів, КЗШ№86

Конельська Ірина Миколаївна, вчитель хімії, КГ №49

Додаток 3

до наказу управління освіти і науки від 22.02.2017 №_90

Список членів журі

І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства та біології «Юний дослідник»



  1. Дуженкова Олена Валеріївна, вчитель КЗШ №62

  2. Шведун Ганна Григорівна, вчитель КЗШ №123

  3. Тодорашко Ірина Анатоліївна, керівник гуртка, заступник директора ЦДЮТ «Ріднокрай»

  4. Пархоменко Наталія Новомирівна, методист Тернівської СЮН

  5. Аврамчук Надія Петрівна, методист ЦДЮТ «Гармонія»

  6. Баланська Наталія Миколаївна, вчитель КЗШ №69

  7. Кравченко Світлана Олексіївна, вчитель КЗШ №36

  8. Бурко Світлана Миколаївна, керівник гуртка, методист Покровської СЮН

  9. Даценко Тетяна Юріївна, педагог організатор ЦДЮТ «Сюнях»

  10. Домшина Катерина Михайлівна, керівник гуртка Покровської СЮН

  11. Щербак Світлана Миколаївна, вчитель КЗШ №121

  12. Гейко Ольга Миколаївна, керівник гуртка Покровської СЮН

  13. Ханченко Дарія Олегівна, керівник гуртка Тернівської СЮН

  14. Асмолова Світлана Валеріївна, , вчитель КЗШ №86

  15. Олешкевич Т.М., методист Покровської СЮН


поділитися в соціальних мережах



Схожі:

Управління освіти І науки
Криворізького природничо-наукового ліцею пройшов міський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт «Живана» І (міський) відбірковий...

Кількість науково-дослідницьких робіт, представлених на конкурс навчальними...
Ман україни в 2012-2013 н р.» та наказу управління освіти Чернігівської міської ради від 03. 01. 2013р. №05 «Про проведення I та...

На конкурс подаються роботи проблемного (пошукового) характеру, які...
Тематика науково-дослідницьких робіт має відповідати напрямам секцій наукових відділень ман

Аналіз особливостей історичних етапів взаємодії суспільства І
Який історичний етап відзначився значним впливом людини на природу? Із чим це пов’язано?

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського...
Полтавського територіального відділення Малої академії наук України (далі Конкурс-захист) проводиться з метою духовного, творчого,...

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт Малої академії наук проходив...
Губернатор Олександр Вілкул нагородив 27 учнів із Дніпропетровщини, які перемогли у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких...

Конкурс-захист проводиться у секціях
Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів ман україни проводиться з метою

Перелік наукових відділень І секцій Малої академії наук України,...
Правил проведення І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України...

Про конкурс науково-дослідницьких робіт «едісони ХХІ століття» (математика,...
Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів ман україни проводиться з метою

Управління освіти І науки
Малої академії наук України у 2012-2013 навчальному році” в період з 20 грудня 2012 року по 16 лютого 2013 року в м. Одеса проведено...



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

f.lekciya.com.ua
Головна сторінка