Пошук по сайту


Затверджую

Затверджую

Сторінка1/9
  1   2   3   4   5   6   7   8   9

Розглянуто і схвалено

на засіданні педради

Протокол № _____

«_____» ___________ 2016 р.

ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор ДНЗ «ЦПО ІТПД»

«_____»_______________ 2016 р.

_______________ А.І. Гончаренко


ПЛАН РОБОТИ

ДЕРЖАВНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

«ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ,

ПОЛІГРАФІЇ ТА ДИЗАЙНУ М. КИЄВА»

на 2016 – 2017 н. р.


ЗМІСТ

1. Вступ 4

2. Організаційні заходи 11

3. Теоретична підготовка 14

4. Професійно-практична підготовка 19

5. Виховна робота 24

6. Фізична підготовка 37

7. Контроль за організацією навчально-виробничого процесу 40

8. Методична робота 43

План роботи педради……………………………………………………….. 50

9. Підвищення кваліфікації педагогічних працівників 55

10. Охорона праці 56

11. Удосконалення навчально-матеріальної бази 58

12. Професійно-орієнтаційна робота 59

13. Фінансово-господарська та навчально-виробнича діяльність 64

1. ВСТУП

Державний навчальний заклад «Центр професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії та дизайну м. Києва» – сучасний навчальні заклад у системі багатоступеневої професійної освіти

Колектив центру у 2015-2016 навчальному році плідно працював над основними творчими проблемами по забезпеченню якісної підготовки висококваліфікованих конкурентноспроможних робітників та спеціалістів для промисловості України, над оновленням змісту професійної підготовки учнів згідно державних стандартів, над удосконаленням навчально-виробничого процесу, зміцненням та розширенням навчально-матеріальної бази навчальних кабінетів та майстерень, над оновленням та поповненням комплексно-методичного забезпечення всього навчально-виховного процесу. Проводилась достатня робота над єдиною методичною темою: «Дистанційне навчання як сукупність сучасних технологій, що забезпечує доступ інформації за допомогою ІКТ».

Колектив центру в цілому виконав поставлені завдання, відображені у річному плані роботи на 2015-2016 навчальний рік.

За 2015-2016 навчальний рік ДНЗ «Центр професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії та дизайну м. Києва» підготував 241 кваліфікованого робітника та 63 молодших спеціаліста. Повну загальну середню освіту отримали 139 випускників. 20 випускників отримали диплом кваліфікованого робітника з відзнакою.

Учні центру брали активну участь у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін та посіли призові місця: історія – І, ІІІ та Х місця; зарубіжна література – ІІ, ІV, VІІ та ІХ місця; - англійська мова – ІІ, VІ та VІІІ місця; українська мова – ІХ та Х місця; Хімія – І та ІІ місця; біологія – ІІ та VІІІ місця; фізика – ІІ, V та VІІІ місця; математика – V(два) та VІ місце; географія –ІІІ місце.

За підсумками проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін серед учнів професійно-технічних навчальних закладів м. Києва ДНЗ «Центр професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії та дизайну м. Києва» отримав Диплом І ступеню в номінації «Забезпечення якісної загальноосвітньої підготовки у 2015-2016 н. р.»

В центрі працювала школа молодого педпрацівника «Шлях до майстерності».

Педагогічний колектив ДНЗ «Центр професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії та дизайну м. Києва» брав участь у Вернісажі педагогічної творчості на тему: «Креативний педагог – шлях до відкриття світу інноваційних можливостей» і був нагороджений дипломом ГРАН-ПРІ у номінації «Кращий методичний збірник ПТНЗ», у номінації «Краща експозиція» методичної роботи педагогічний колектив був нагороджений дипломом І ступеню, у номінації освітній проект ДНЗ «Центр професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії та дизайну м. Києва» був нагороджений дипломом ІІ ступеню. За підсумками проведення Вернісажу педагогічної творчості ДНЗ «Центр професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії та дизайну м. Києва» визнано переможцем та нагороджено дипломом І ступеню.

ДНЗ «Центр професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії та дизайну м. Києва» посів ІІІ місце за підсумками огляду-конкурсу на кращу організацію правової освіти та виховання серед навчальних закладів м. Києва у 2015-2016 н. р. і одержав диплом за ІІІ місце в міському огляді-конкурсі серед професійно-технічних навчальних закладів м. Києва.

Викладачами фізичної культури було організовано та успішно проведено «День здоров’я» в рамках Міської методичної секції керівників фізичного виховання ПТНЗ м. Києва.

Учні ДНЗ «Центр професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії та дизайну м. Києва» показали гарні результати в міських спортивних змаганнях і посіли: ІІІ-місце в особистій першості з настільного тенісу Солом'янського району м. Києва; ІІІ-місце з настільного тенісу у чемпіонаті Київської міської профспілки працівників ЖКГ та сфери послуг; ІІ-місце зі спортивного туризму серед учнів ПТНЗ м. Києва; ІІ – місце з волейболу серед учнів ПТНЗ м. Києва (дівчата); І-місце з волейболу серед учнів ПТНЗ м. Києва (юнаки); І-місце з волейболу у чемпіонаті Київської міської профспілки працівників ЖКГ та сфери послуг; І-місце з волейболу у чемпіонаті Київської міської профспілки працівників ЖКГ та сфери послуг (юнаки).

Учні центру брали активну участь у професійних конкурсах. Так, в конкурсі з перукарського мистецтва «Кубок Києва» учні зайняли ІІ і ІІІ місце, в Всеукраїнському конкурсі з перукарського мистецтва «Чарівна зачіска 2015» учні центру отримали диплом учасника; у регіональному конкурсі «Нелегкий прорив легкої промисловості» в номінації «Сучасні колекції чоловічого одягу» посіли І місце; у міжрегіональному конкурсі моделей одягу «Калинове намисто 2016 р.» отримали ІІІ місце; у конкурсах професійної майстерності серед учнів ПТНЗ м. Києва з професій «Кравець» та «Перукар» посіли відповідно ІV та ІІІ місця.

Відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників в центрі проведено атестацію викладачів, майстрів виробничого навчання, керівників гуртків та бібліотекаря. Викладачі Велічко В.П., Гончаренко А.І., Дзівак Г.І., Долгіх В.О., Куклич Л.І., Сікорська В.Р., Щербій Н.І. були атестовані на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії». Викладачу Сікорський В.Р. присвоєно педагогічне звання «старший викладач»; викладачу Куклич Л.І. присвоєно педагогічне звання «викладач-методист»; майстру виробничого навчання Крівенцевій О.В. присвоєно педагогічне звання «майстер виробничого навчання І категорії». Підтверджено педагогічне звання «старший викладач» педагогічним працівникам: Велічко В.П., Гончаренко А.І.; підтверджено педагогічне звання «викладач-методист» Щербій Н.І.; підтверджено педагогічне звання «майстер виробничого навчання І категорії» Костюминській Н.І.; викладачам Юденко Н.І., Мошнягул С.І. та бібліотекарю Корецькій А.М. було присвоєно кваліфікаційну категорія «спеціаліст першої категорії»; викладачу Туровській Н.С. та керівникам вокальних гуртків Гутовій Л.С. та Пономаренко О.Є. було присвоєно кваліфікаційну категорія «спеціаліст другої категорії». На відповідність займаним посадам були атестовані директор центру Гончаренко А.І. та її заступник з навчальної роботи Щербій Н.І.

Згідно з планом роботи в ДНЗ «Центр професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії та дизайну м. Києва» проходили предметні тижні. В рамках тижнів проводились конкурси газет, вікторини, науково практичні конференції на тему: «Сучасні інноваційні технології в поліграфії», брейн-рінг з економіки; Хімічний КВН; літературно-музичні композиції «Живеш, Тарасе, поміж нами», «Бій під Крутами», «До 72-річниці визволення Києва»; «До Дня Соборності України»; «До Дня пам’яті та примирення»; гра «Найерудованіший фізик»; «Я – громадянин-патріот незалежної держави України», «Пам’яті вдячні нащадки», «Моя рідна Україна», «Знати і поважати Герб своєї Вітчизни, її прапор і гімн», «Наша Вітчизна – Україна», «Державна символіка Батьківщини», «Твої права і обов’язки», «Патріотизм – нагальна потреба України», «Моя земля – земля моїх батьків», «Україно, матінко моя», «Символи України», «І синє небо, і жовте колосся», «Народні символи»; Семінари, «круглі столи», конференції: «У пам’яті світ врятований», «Утверджувати ідеали культури миру – служити миру», «Люблю я свій народ – ціную його звичаї»; Уроки пам’яті: «Їх славні імена в літописі Великої Вітчизняної», «Зростаємо громадянами-патріотами землі, що Україною зветься», «Наша вулиця носить ім’я героя війни»; екскурсії в музей «Книги», на підприємства «Такі справи», «Бліц Інформ», та на поліграфічні виставки України.

В центрі працюють гуртки: театральний , який поставив театральну виставу «У війни не жіноче обличчя»; музейний гурток «Пошук»; гурток «Видавництво юних поліграфістів»; вокальні гуртки; спортивні секції.

У 2015-2016 н. р. було акредитовано підготовку молодшого спеціаліста за напрямком «Дизайн» Спеціальність 5.02020702 «Перукарське мистецтво та декоративна косметика».

Колективом викладачів та майстрів виробничого навчання розроблено Державний стандарт професійно-технічної освіти (ДСПТО) професія: 7341 Коректор (переддрукарські процеси поліграфічного виробництва).

В квітні 2016 року в центрі було проведено місячник з охорони праці. В рамках місячника було проведено конкурс стінних газет та естафету під гаслом «Охорона праці моєї професії».

Протягом 2015-2016 н.р. в центрі вивчався і був узагальнений педагогічний досвід роботи викладачів Блажко Г.Є. (хімії та біології) та Куклич Л.І. (предмети професійно-теоретичної підготовки).

Відповідно до плану роботи Управління професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київміськради (КМДА) та Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у м. Києві було підготовлено та проведено Міські методичні секції викладачів фізичної культури, директорів та методистів професійно-навчальних закладів м. Києва.

З метою удосконалення підготовки кваліфікованих робітників та спеціалістів, забезпечення міцних знань, умінь та навичок учнів, підготовки конкурентоспроможних робітників перед колективом Державного навчального закладу «Центр професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії та дизайну м. Києва» у 2016-2017 навчальному році основними завданнями є:

 • підготовка робітників високого рівня кваліфікації та молодших спеціалістів для галузей економіки країни: поліграфічної, швейної, житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення;

 • виконати державне замовлення - 370 осіб; зберегти контингент навчального закладу до 850 учнів;

 • продовжити роботу в інноваційних проектах: «Давайте розмовляти англійською», «Соціальне партнерство», «Екотехнології в поліграфії», «Хейделберг – Центр – поліграфічні підприємства», «Нелегкий прорив легкої промисловості».

 • розширити співпрацю з загальноосвітніми закладами та школами-інтернатами м. Києва з метою надання допрофесійної підготовки дезадаптованій молоді;

 • модернізація навчально-матеріальної бази та створення нової бази, яка б відповідала інноваційним технологіям галузей економіки;

 • направити роботу педагогічного колективу в напрямку демократизації навчального процесу на основі педагогіки співробітництва;

 • продовжити роботу по укладанню установчих угод про співпрацю з підприємствами м. Києва;

 • випустити збірники методичних розробок викладачів та майстрів в/н, навчальні посібники по предметам професійно-теоретичного циклу;

 • провести культурно-освітню, навчально-виробничу, господарську та інші види діяльності для забезпечення навчального процесу належними умовами праці та навчання;

 • створити умови для безперервної системи підготовки фахівців з подальшим впровадженням навчання в вищих навчальних закладах за скороченим терміном;

 • продовжити роботу по оновленню змісту професійно-технічної освіти з урахуванням нових суспільних реалій, по впровадженню передових педагогічних концепцій, технологій та інтерактивних методів навчання;

 • створити умови, за яких в учнів набувається і розвивається здатність самостійно, професійно мислити, розкривається духовний, творчий потенціал особистості, забезпечується соціальна активність учнів;

 • продовжити вивчення, узагальнення та впровадження позитивного педагогічного досвіду;

 • розробка власного комп’ютерного програмно – педагогічного забезпечення, методик, рекомендацій, електронних підручників;

 • розпочати підготовки кваліфікованого робітника за новою професією «Асистент референта»;

 • провести атестацію робітничих професій: «Кравець, Закрійник», «Перукар (перукар-модельєр)», «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення», «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних»;

 • модернізувати матеріально-технічну базу для створення умов участі у Всеукраїнських вебінарах, дистанційних семінарах та конференціях, також для ефективної роботи педагогічного колективу над єдиною методичною темою: «Дистанційне навчання як сукупність сучасних технологій, що забезпечує доступ інформації за допомогою ІКТ».

Для вирішення питання подальшого розвитку Центр орієнтується на потреби поліграфічних та швейних підприємств, житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення м. Києва, які є діловими партнерами у підвищенні якості підготовки випускників. Навчальний заклад прагне працювати ефективно, оперативно та гнучко реагувати на практичні та швидкозмінні потреби учнів у навчанні, а роботодавців – у кваліфікованих робітниках та спеціалістах.

2. ОРГАНІЗАЦІЙНІ ЗАХОДИп/п

Зміст роботи

Термін виконання

Відповідальні

Відмітка

про виконання

1

2

3

4

5Скласти та затвердити розклад теоретичного та виробничого навчання на І семестр 2016-2017 н.р.

до 30.08.16

Щербій Н.І.

Дейнеко О.С.

Мошнягул І.Я.


Підготувати проекти наказів по центру про перевід учнів з 1 на 2, з 2 на 3 курси; про завідування кабінетами;

про закріплення майстрів виробничого навчання за групами та інші

до 29.08.16

Щербій Н.І.

Дейнеко О.С.

Мошнягул І.Я.


Скласти та затвердити необхідну звітну та плануючу документацію на 2016-2017 н. р

до 29.08.16

Щербій Н.І.

Дейнеко О.С.

Мошнягул І.Я.

Колосюк Є.К.


Здати в архів журнали обліку теоретичного та виробничого навчання, протоколи атестацій, щоденники виробничої практики випускних груп 2015-2016 н.р

до 29.08.16

Щербій Н.І.

Дейнеко О.С.

Мошнягул І.Я.Підготувати до роботи журнали обліку теоретичного та виробничого навчання для 1, 2, 3 курсів, груп ТУ, молодших спеціалістів

до 29.08.16

Щербій Н.І.

Дейнеко О.С.

Мошнягул І.Я.Вирішити питання з підприємствами про виділення робочих місць для проходження виробничої практики учнів

до 29.08.16

Дейнеко О.С.

Фанфора В.В.

Кутікова Н.М.


Погодити Акт готовності навчального закладу на 2016-2017 н. р.

до 29.08.16

Гончаренко А.І.

Дейнеко О.С.


Продовжити співпрацю зі школами інтернатами з метою надання допрофесійної підготовки дітям з обмеженими можливостями

до 29.08.16

Гончаренко А.І.

Дейнеко О.С.


Підготували наказ про режим роботи центру на 2016-2017 н.р.

до 29.08.16

Дейнеко О.С.

Щербій Н.І.

Мошнягул І.Я.

Кравченко С.Ю.


Оформити книгу наказів та поіменну книгу по зарахуванню до центру нового контингенту учнів

до 10.09.16

Дейнеко О.С.


Розглянути та затвердити педнавантаження викладачів

до 29.08.16

Щербій Н.І.

Мошнягул І.Я.


Проводити інструктивно-методичні наради викладачів та майстрів виробничого навчання

щопонеділка,

щовівторка

Гончаренко А.І.

Дейнеко О.С.

Щербій Н.І.

Мошнягул І.Я.

Кравченко С.Ю.


Взяти участь у науково – практичній серпневій конференції педагогічних працівників ПТНЗ щодо підведення підсумків роботи у 2015 – 2016 н. р. та перспектив розвитку профтехосвіти

м. Києва на 2016 – 2017 н.р на базі Київського міського будинку вчителя

30.08.16

Гончаренко А.І.

Дейнеко О.С.

Щербій Н.І.

Мошнягул І.Я.

Кравченко С.Ю.

Колосюк Є.К.

Агафонов Є.О.


Вирішити питання працевлаштування учнів випускних груп

до 31.05.17

Дейнеко О.С.

Фанфора В.В.

Кутікова Н.М.


Розробити та підготувати пакети документів відповідно до вимог проведення підсумкової кваліфікаційної атестації(ПКА) та державної кваліфікаційної атестації (ДКА)

до 31.05.17

Щербій Н.І.

Дейнеко О.С.

Мошнягул І.Я.


Зробити графік чергування майстрів виробничого навчання та груп по центру

до 29.08.16

Фанфора В.В.

Кутікова Н.М.


Підготувати та провести свято „День знань”

01.09.16

Кравченко С.Ю.


Провести роботу по вивченню нового контингенту учнів і виявленню в групах сиріт, дітей з багатодітних сімей, дітей постраждалих від аварії на ЧАЕС з підтвердженням їх соціального статусу, напівсиріт

до 10.09.16

Кравченко С.Ю.Організувати та провести наради-семінари з класними керівниками груп по складанню планів виховної роботи на

І семестр 2016-2017 н. р.

до 06.09.16

Кравченко С.Ю.


Підготувати та провести збори батьків , груп ТУ та 1, 2, 3 курсів, молодших спеціалістів

вересень

жовтень

Гончаренко А.І.

Кравченко С.Ю.

Щербій Н.І.

Дейнеко О.С.

майстри в/н

кл. керівники


Організувати проведення виховних годин в групах (за окремим графіком)

один раз на місяць

Кравченко С.Ю.

кл. керівники


Продовжити роботу

«Ради профілактики правопорушень»

один раз на тиждень

Кравченко С.Ю.

члени Ради профілактики


Приділити особливу увагу індивідуальній виховній роботі з учнями та батьками з питань успішності та поведінки учнів

за результатами семестру

Кравченко С.Ю.

кл. керівники


Організувати роботу гуртків художньої самодіяльності, технічної творчості, спортивних секцій

до 01.10.16

Кравченко С.Ю.

Гутова Л.С.

Алєксєєва О.М.


Підвести підсумки оздоровлення учнів у період літніх канікул

до 08.09.16

Кравченко С.Ю.


Внести до Єдиної державної електронної бази з питань освіти дані про учнів, що навчаються в Центрі

до 16.09.16

Дейнеко О.С.

Плигань Л.М.


Перевіряти організацію та роботу з базою ЄДБО


постійно

Дейнеко О.С.


Провести психолого-педагогічну діагностику нового учнівського контингенту

до 01.10.16

Велічко В.П.

Кравченко С.Ю.


Організувати та провести міську методичну секцію заступників директорів з навчально-виховної роботи

29.11.16

Гончаренко А.І.

Кравченко С.Ю.

Колосюк Є.К.

голови МК


Організувати роботу по моніторингу випускників 2016 р. Провести анкетування роботодавців

грудень

Дейнеко О.С.

Фанфора В.В.

Кутікова Н.М.


Скласти графік навчального процесу на 2016-2017 н. р.

до 26.08.16 р.

Колосюк Є.К.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9

поділитися в соціальних мережахСхожі:

Розклад “затверджую”

Погоджено: Розклад уроків Затверджую

Погоджено Затверджую Директор школи: Л. Г. Червоняща Начальник відділу...

Затверджую
Київське вище професійне поліграфічне училище – сучасний навчальний заклад у системі багатоступеневої професійної освіти

Затверджую” директор Золотоношківської
...

Затверджую
...

Затверджую” директор Золотоношківської
Хімічні реактиви зберігаються в приміщенні лаборантської у кількостях І порядку, що передбачені цією інструкцією та згідно з додатками...

Схвалено затверджую
Науково-методична робота, яку організовують І проводять працівники рмк, не лише ставить за мету компенсувати прогалини в базовій...

Затверджую” директор Золотоношківської
Днаоп 30 04-98 «Правила безпеки під час проведення навчально-виховного процесу в кабінетах (лабораторіях) фізики загальноосвітніх...

Погоджено погоджено затверджую начальник Білоцерківського Голова пк директор Чупирянського
Відповідно до ст. 16 Закону України “Про загальну середню освіту”, п. 3 Положення про загальноосвітній навчальний заклад, наказу...База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

f.lekciya.com.ua
Головна сторінка