Пошук по сайту


Департамент освіти І науки

Департамент освіти І науки

Сторінка1/5
  1   2   3   4   5





ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ

Наказ


03.03.2014 № 53



Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у


2013-2014 навчальному році
Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056, на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 05.11.2013 № 1554 „Про проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2013/2014 навчальному році“, з метою виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді, залучення її до наукових досліджень та створення умов для самореалізації творчої особистості у лютому 2014 року проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук (далі – Конкурс).

У Конкурсі взяли участь команди учасників із 26 районів та міст області. Окремо була представлена команда від професійно-технічних навчальних закладів (10 учасників) та позашкільних навчальних закладів: Комунального закладу «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми»
(12 учасників), Центру туризму, краєзнавства, екскурсій та спорту учнівської молоді Черкаської міської ради (6 учасників), Жашківський районний Будинок дитячої та юнацької творчості (6 учасників) та ін.

На розгляд журі представили науково-дослідницькі роботи 676 конкурсантів, які виконали роботи у 62 секціях.

Аналіз кількості учасників у відділеннях свідчить про інтерес учнів до проведення досліджень у секціях: українська мова (36 учасників), історичне краєзнавство (33 учасники), українська література (32 учасники), математика (23 учасники), англійська мова (23 учасники), мистецтвознавство (22 учасники), світова література (21 учасник), фольклористика (21 учасник), історія України (21 учасник), правознавство (21 учасник).

Найменшу кількість науково-дослідницьких робіт подано у секціях: економічна теорія, німецька мова, французька мова, кліматологія та метеорологія, селекція та генетика, безпека інформаційних та телекомунікаційних систем, науково-технічна творчість та винахідництво.

65% від загальної кількості учасників ІІ етапу конкурсу-захисту (439 учнів) – це учні спеціалізованих шкіл, гімназій, ліцеїв, колегіумів, навчально-виховних комплексів.

Члени журі Конкурсу, до складу якого увійшли науково-педагогічні працівники Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Черкаського державного технологічного університету, Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Уманського національного університету садівництва, досвідчені працівники загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів області, відзначили широкий спектр наукової тематики, актуальність переважної більшості науково-дослідницьких робіт, належний рівень виконання наукових досліджень та оформлення робіт, високий рівень їх захисту.

За підсумками Конкурсу найвищі показники за кількістю учасників мають: м. Черкаси (101), Кам’янський район (76), м. Умань (49), Корсунь-Шевченківський (39), Тальнівський (38), м. Сміла (36), м. Золотоноша (35), Шполянський (34), Черкаський (33), Чорнобаївський (32),
Городищенський (32).

Найбільше призових місць мають учні з таких міст і районів: м. Черкаси (73), Кам’янський район (53), м. Умань (38), Чорнобаївський район (29),
м. Сміла (27), м. Золотоноша (27), Тальнівський (27), Черкаський (17), Христинівський (16), Корсунь-Шевченківський (15), Шполянський (14), Городищенський (12) райони.

Найбільшу кількість призових місць вибороли учні таких навчальних закладів: Кам’янський еколого-економічний ліцей Кам’янської районної ради (28), Тальнівський економіко-математичний ліцей Тальнівської районної ради (20), Чорнобаївська гімназія Чорнобаївської районної ради (17), Черкаський гуманітарно-правовий ліцей Черкаської міської ради (16), Черкаський фізико-математичний ліцей (ФІМЛІ) Черкаської міської ради (13), Кам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Кам’янської районної ради (11), Смілянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа №3 – колегіум» Смілянської міської ради (11), Уманська міська гімназія Уманської міської ради (11), Золотоніська гімназія ім. С. Д. Скляренка Золотоніської міської ради (9), Черкаська гімназія №9 ім. О. М. Луценка Черкаської міської ради (9), Шполянський навчально-виховний комплекс «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 – ліцей» Шполянської районної ради (9), Городищенський економічний ліцей Городищенської районної ради (8), Кам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Кам’янської районної ради (8), Смілянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія імені В. Т. Сенатора» Смілянської міської ради (7), Черкаська гімназія №31 Черкаської міської ради (7), Смілянський природничо-математичний ліцей Смілянської міської ради (6), Золотоніська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2 інформаційних технологій Золотоніської міської ради (6), Корсунь-Шевченківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів№1 Корсунь-Шевченківської районної ради (6).

Найбільше переможців, які посіли І місце, підготовлено у територіальних відділеннях Малої академії наук м. Черкас (18), Кам’янського (6), Чорнобаївського (7), Тальнівського (6) районів, м. Умані (4).

Найбільше дипломів переможців І ступеня отримали учні Тальнівського економіко-математичного ліцею Тальнівської районної ради (6), Кам’янського еколого-економічного ліцею Кам’янської районної ради (6), Черкаського фізико-математичного ліцею Черкаської міської ради (6), Чорнобаївської гімназії Чорнобаївської районної ради (6), Корсунь-Шевченківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Корсунь-Шевченківської районної ради (3), Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 Черкаської міської ради (2), Черкаського гуманітарно-правового ліцею Черкаської міської ради (2), Черкаської гімназії №9 ім. О. М. Луценка Черкаської міської ради (2), Черкаської гімназії №31 Черкаської міської ради (2), Смілянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа №3 – колегіум» Смілянської міської ради (2).

Територіальні відділення Малої академії наук
м. Канева, м. Ватутіного, Катеринопільського, Канівського районів представили роботи лише в 3-6 секціях із 64 існуючих.

Керуючись п. 7 Положення про Департамент освіти і науки облдержадміністрації (далі – Департамент), затвердженого розпорядженням облдержадміністрації від 07.03.2013 № 58 (зі змінами, внесеними розпорядженням обласної державної адміністрації від 21.05.2013
№ 151),
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити список переможців Конкурсу (далі – список) згідно з додатком 1.

2. Нагородити переможців Конкурсу дипломами згідно зі списком.

3. Відзначити учнів-членів Малої академії наук, які виявили високий рівень підготовки до Конкурсу, дипломами учасників Конкурсу згідно зі списком (додаток 2).

4. Нагородити подяками Департаменту наукових керівників, які підготували двох і більше переможців Конкурсу згідно зі списком (додаток 3).

5. Керівникам органів управління освітою, директору Черкаського обласного навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Проценко Н.Д.:

5.1. Оголосити подяку науковим керівникам, які підготували переможців Конкурсу.

5.2. Стимулювати учнівську молодь до роботи у секціях наукових відділень Черкаського обласного територіального відділення Малої академії наук України.

5.3. Ужити заходів щодо активізації науково-дослідницької діяльності школярів у секціях кліматології та метеорології, німецької мови, французької мови, економічної теорії та історії економічної думки, літературної творчості, ветеринарії та зоотехнії, лісознавства, селекції і генетики, в усіх секціях відділень комп’ютерних та технічних наук.

6. Керівникам органів управління освітою:

6.1. Активізувати співпрацю загальноосвітніх навчальних закладів з вищими та позашкільними навчальними закладами області шляхом відкриття нових наукових товариств, секцій, гуртків.

6.2. Покращити роботу щодо розвитку творчих здібностей учнів у системі позашкільної освіти через залучення до занять у гуртках школярів із навчальних закладів сільської місцевості.

7. Комунальному закладу «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми» (Давиденко Л. В.):

7.1. Проаналізувати стан роботи міських та районних відділень Черкаського обласного територіального відділення Малої академії наук України. Результати узагальнити та довести до відома керівників регіональних органів управління освітою з метою покращення роботи з обдарованою учнівською молоддю в системі Малої академії наук України.

7.2. Забезпечити методичний супровід роботи міських та районних територіальних відділень Малої академії наук України щодо науково-дослідницької роботи учнів та підготовки робіт до участі у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

8. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора Департаменту Славінську О. І.





Директор Г. М. Гаврилюк

Додаток 1

до наказу Департаменту

освіти і науки облдержадміністрації

від №
Список

переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів-членів

Малої академії наук України
Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства:
Секція літературної творчості:
І місце – Середа Ілона Сергіївна, учениця 11 класу Корсунь-Шевченківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Корсунь-Шевченківської районної ради.

ІІ місце – Голобородий Сергій Віталійович, учень 11 класу Кам’янського еколого-економічного ліцею Кам’янської районної ради.

ІІ місце – Гафінов Владислав Ярославович, учень 9 класу Першої міської гімназії Черкаської міської ради.

ІІІ місце – Пацьора Яна Володимирівна, учениця 10 класу Чорнобаївської
загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Чорнобаївської районної ради.
Секція світової літератури:
І місце – Долоніна Анна Сергіївна, учениця 11 класу Тальнівського економіко-математичного ліцею Тальнівської районної ради.

ІІ місце – Кир'ян Валентина Григорівна, учениця 11 класу Драбівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені С. В. Васильченка – гімназія» Драбівської районної ради.

ІІ місце – Усенко Юлія Олександрівна, учениця 11 класу Кам'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Кам'янської районної ради.

ІІ місце – Чучко Катерина Сергіївна, учениця 11 класу Кам'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Кам'янської районної ради.

ІІ місце – Добровольська Любов Петрівна, учениця 11 класу Золотоніської гімназії ім. С.Д.Скляренка Золотоніської міської ради.

ІІ місце – Чаплоуцька Марина Андріївна, учениця 11 класу Уманської міської гімназії Уманської міської ради.

ІІІ місце – Підвисіцька Влада Романівна, учениця 11 класу Маньківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Маньківської районної ради.

ІІІ місце – Войцехівська Дарина Юріївна, учениця 11 класу Кам’янського еколого-економічного ліцею Кам’янської районної ради.

ІІІ місце – Баланюк Вадим Володимирович, учень 11 класу Уманської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 8 Уманської міської ради.

ІІІ місце – Волосовська Анна Володимирівна, учениця 11 класу Черкаського гуманітарно-правового ліцею Черкаської міської ради.

ІІІ місце – Ткаченко Таміла Сергіївна, учениця 11 класу Тальнівського економіко-математичного ліцею Тальнівської районної ради.

ІІІ місце – Кириленко Анна Василівна, учениця 11 класу Тальнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Тальнівської районної ради.

ІІІ місце – Гаркава Владислава Юріївна, учениця 10 класу Бабанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Уманської районної ради.
Секція фольклористики:
ІІ місце – Баранова Олена Сергіївна, учениця 11 класу Городищенського економічного ліцею Городищенської районної ради.

ІІ місце – Копаниця Яна Ігорівна, учениця 9 класу Кам'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Кам'янської районної ради.

ІІ місце – Гаращенко Олександра Віталіївна, учениця 10 класу Навчально-виховного комлексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – колегіум» Смілянської міської ради.

ІІ місце – Бузань Ілона Сергіївна, учениця 11 класу Уманської міської гімназії Уманської міської ради.

ІІ місце – Голік Альбіна Ігорівна, учениця 9 класу Чорнобаївської гімназії Чорнобаївської районної ради.

ІІІ місце – Колісник Юлія Михайлівна, учениця 9 класу Уманського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7-колегіум" Уманської міської ради, гуртківець Уманського районного центру дитячої та юнацької творчості Уманської районної ради.

ІІІ місце – Шумко Вікторія Володимирівна, учениця 11 класу Уманської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів №3 Уманської міської ради.

ІІІ місце – Андріянова Валерія Олександрівна, учениця 10 класу Тальнівського економіко-математичного ліцею Тальнівської районної ради.

ІІІ місце – Тертична Дар'я В'ячеславівна, учениця 9 класу Руськополянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Черкаської районної ради.

ІІІ місце – Біленко Юлія Анатоліївна, учениця 10 класу Чигиринського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2» Чигиринської районної ради.
Секція мистецтвознавства:
І місце – Синьоок Ірина Володимирівна, учениця 11 класу Чорнобаївської гімназії Чорнобаївської районної ради.

ІІ місце – Могилка Євгенія Анатоліївна, учениця 11 класу Кам'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Кам'янської районної ради.

ІІ місце – Литвиненко Олександра Павлівна, учениця 11 класу Золотоніської спеціалізованої школи №2 інформаційних технологій Золотоніської міської ради.

ІІ місце – Кієнко Катерина Миколаївна, учениця 9 класу Смілянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – колегіум» Смілянської міської ради.

ІІ місце – Шараєнко Ольга Андріївна, учениця 11 класу Уманської міської гімназії Уманської міської ради.

ІІ місце – Філімонова Каріна Олександрівна, учениця 11 класу Черкаського гуманітарно-правового ліцею Черкаської міської ради.

ІІІ місце – Летюча Наталія Юріївна, учениця 11 класу Городищенського економічного ліцею Городищенської районної ради.

ІІІ місце – Леонтович Ольга Олегівна, учениця 10 класу Корсунь-Шевченківської гімназії Корсунь-Шевченківської районної ради.

ІІІ місце – Єжель Оксана Юріївна, учениця 11 класу Лисянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Лисянської районної ради.

ІІІ місце – Шаповаленко Анастасія Анатоліївна, учениця 11 класу Уманської міської гімназії Уманської міської ради.
  1   2   3   4   5

поділитися в соціальних мережах



Схожі:

Запорізька міська рада департамент освіти І науки територіальний...
Уральська, 3Б, м. Запоріжжя, 69068, тел. (0612) 65-16-25, e-mail: zbl, код єдрпоу 20529062

Департамент освіти І науки, молоді та спорту
Бородінська, 1а, м. Зaпopiжжя, 69096, тел.: (061)289-96-21, e-mail: Код єдрпоу 37611401

Міністерство освіти І науки Департамент освіти І науки Запорізької...
Головне, щоб молочні продукти були якісними та безпечними. Розроблена методика визначення якості допоможе орієнтуватися на ринку...

Департамент освіти І науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації...
Організація, форми, зміст та методичні поради щодо проведення військово-патріотичної роботи в навчальному закладі

Департамент освіти І науки, молоді та спорту
З метою забезпечення реалізації Державного стандарту щодо повної загальної середньої освіти та профілізації навчання в старшій школі...

Закон України «Про освіту»
Департамент освіти І науки Хмельницької обласної державної адміністрації надсилає до відома та використання в роботі методичні рекомендації...

Департамент освіти І науки, молоді та спорту Луганської обласної...
Формування природничо-наукової компетентності учнів при вивченні природничих дисциплін

Укра ї н а департамент освіти І науки чернівецької обласної державної адміністрації
Керівникам органів управління освітою, сім’єю, молоддю та спортом райдержадміністрацій, міських рад, директорам загальноосвітніх...

Додатковий перелік навчальних програм, підручників та навчально-методичних...
Міністерство освіти І науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управління освіти І науки обласних, Київської та Севастопольської...

Міністерство освіти І науки
Ну освіту» (ст. 23), наказу Міністерства освіти І науки України від 17. 06. 2008 №537 «Порядок надання навчальній літературі, засобам...



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

f.lekciya.com.ua
Головна сторінка