Пошук по сайту


Управління освіти І науки

Управління освіти І науки

Сторінка1/4
  1   2   3   4
ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ
Н А К А З

05.03. 2013 р. м. Одеса № 71-ОД


Про підсумки проведення ІІ (обласного)

етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів-членів

Малої академії наук України

у 2012 - 2013 навчальному році


На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.01.2013 року № 44 та наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від 26.12.2012 року № 506 - ОД „Про проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2012-2013 навчальному році” в період з 20 грудня 2012 року по 16 лютого 2013 року в м. Одеса проведено ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

До складу журі конкурсу було залучено науковців Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова, Одеського філіалу інституту біології південних морів, Одеського національного політехнічного університету, Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського, Одеського національного медичного університету, Одеського державного аграрного університету, Одеського музею західного та східного мистецтва, Одеського художнього училища ім. М.Б. Грекова та Спілки письменників України.

До участі у заочному турі конкурсу подано 747 учнівських робіт за науковими відділеннями: математика - 31, фізика та астрономія – 49, економіка – 20, технічні науки – 22, комп’ютерні науки – 64, історія -129, філософія та суспільствознавство -24, науки про Землю – 44, літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство – 117, мовознавство – 83, хімія та біологія – 96, екологія та аграрні науки - 68.

При підведені підсумків конкурсу перевага надавалась результатам захисту науково-дослідницьких робіт та належному рівню теоретичної базової підготовки.





Візи:
Заступник начальника управління М.В. Малік
Начальник відділу загальної

середньої, позашкільної освіти

та виховання Г.І. Червоняк
Генеральний директор обласного

гуманітарного центру позашкільної

освіти та виховання В.В.Довгий
Директор методичного центру

художньо-естетичного виховання дітей

та молоді Південноукраїнського

національного педагогічного університету

ім. К.Д. Ушинського В.А. Бегунович


Вик.: Кашуба Лариса Іванівна, 728-36-06

Додаток 1

до наказу управління освіти і

науки облдержадміністрації

від 05.03.2013 р.

№ 71-ОД

Список переможців ІІ етапу

Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

учнів-членів Малої академії наук України у 2012-2013 навчальному році


ВІДДІЛЕННЯ ФІЗИКИ ТА АСТРОНОМІЇ




Секція аерофізики та космічних досліджень




Базова дисципліна: фізика

2 місце

Радіонова Марія Владиславівна

учениця 9 класу Одеської Маріїнської гімназії;

3 місце

Шкрабов Максим Михайлович

учень 10 класу Одеської приватної загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів-ліцей «Чорноморський».







Секція астрономії та астрофізики




Базова дисципліна: фізика

2 місце

Могорян Максим Віталійович

учень 10 класу Одеської Маріїнської гімназії;

Собко Павло Юрійович

учень 11 класу Одеського ліцею “Приморський”;

Андронова Ганна Іванівна

учениця 8 класу Одеської загальноосвітньої школи №101 І-ІІІ ступенів, вихованка гуртка Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання.







Секція теоретичної фізики




Базова дисципліна: фізика

2 місце

Мельник Артем Геннадійович

учень 11 класу Іллічівської гімназії №1;

3 місце

Недосєйкін Віктор Андрійович

учень 10 класу освітнього закладу „Болградська гімназія ім. Г.С.Раковського”;

Воловікова Анастасія Михайлівна

учениця 10 класу Одеської спеціалізованої школи №69 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови.







Продовження додатку 1

Секція експериментальної фізики




Базова дисципліна: фізика




1 місце

Лукьянчук Тетяна Володимирівна

учениця 11 класу Білгород-Дністровського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа ІІ ступеня – ліцей”;

2 місце

Амамджян Стефанія Жоржевна

учениця 11 класу Одеської гімназії №1 ім. А.П. Бистріної;

Баканов Олексій Андрійович

учень 10 класу Одеської загальноосвітньої школи № 80 І-ІІІ ступенів;

3 місце

Шпітко Анастасія Олегівна

учениця 10 класу Одеського ліцею “Приморський”;

Диброва Анжела Вікторівна

учениця 11 класу Іллінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Біляївського району;

Пшеничникова Аліна Сергіївна

учениця 10 класу Арцизького навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – гімназія”.







ВІДДІЛЕННЯ МАТЕМАТИКИ, ЕКОНОМІКИ




Секція економіки




Базова дисципліна: математика

2 місце

Тищенко Анастасія Євгенівна

учениця 11 класу Одеського Рішельєвського ліцею;

Белолипецька Альона Ігорівна

учениця 11 класу Ізмаїльського загальноосвітнього політехнічного ліцею ІІ-ІІІ ступенів;

3 місце

Савкун Марина Станіславівна

учениця 11 класу Саф’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ізмаїльського району;

Устенко Аліна Євгенівна

учениця 11 класу Одеського ліцею „Приморський”;

Мельніченко Дмитро Юрійович

учень 11 класу Приморської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Татарбунарського району.







Секція математики




Базова дисципліна: математика

3 місце

Добровольський Леонід Вадимович

учень 9 класу Ізмаїльської загальноосвітньої школи № 7 І-ІІІ ступенів;



Продовження додатку 1


Халаїм Іван Володимирович

учень 11 класу Балтського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 - гімназія”;







Секція прикладна математика, математичне моделювання




Базова дисципліна: математика

2 місце

Мисов Костянтин Дмитрович

учень 11 класу Білгород-Дністровського районного ліцею „Пріоритет”.




ВІДДІЛЕННЯ ХІМІЇ ТА БІОЛОГІЇ




Секція біології людини




Базова дисципліна: біологія

2 місце

Бахнюк Катерина Денисівна

учениця 10 класу Одеської загальноосвітньої школи № 63 І-ІІІ ступенів;

Васильєва Иоанна Ігорівна

учениця 10 класу Одеського ліцею „Приморський”, вихованка гуртка Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання.




Секція загальної біології

Базова дисципліна: біологія

1 місце

Хаким Карина Мирвайсівна

учениця 11 класу Одеської загальноосвітньої школи № 51 І-ІІІ ступенів;

2 місце

Матковська Анастасія Ігорівна

учениця 11 класу Южненського навчально-виховного комплексу ім.В.Чорновола „Загальноосвітня спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4 –дошкільний навчальний заклад –центр дитячої творчості”;

3 місце

Колючий Олександр Володимирович

учень 11 класу Одеської загальноосвітньої школи № 63 І-ІІІ ступенів, вихованець гуртка Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання.







Секція ботаніки та зоології




Базова дисципліна: біологія

1 місце

Лукьянова Марія Андріївна

учениця 11 класу Одеської загальноосвітньої школи № 68 І -ІІІ ступенів;






  1   2   3   4

поділитися в соціальних мережах



Схожі:

Управління освіти І науки
На виконання наказу управління освіти І науки виконкому міськради від 05. 09. 2016 №280 «Про організацію науково-дослідницької діяльності...

Міністерство освіти І науки україни
Департаменти (управління) освіти І науки обласних, Київської міської державних адміністрацій

Додатковий перелік навчальних програм, підручників та навчально-методичних...
Міністерство освіти І науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управління освіти І науки обласних, Київської та Севастопольської...

Закон України «Про оздоровлення та відпочинок дітей»
Міністерство освіти І науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, департаменти (управління) освіти І науки обласних, Київської,...

Методичні рекомендації з проведення моніторингу якості загальної...
Міністерство освіти І науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управління (департаменти) освіти І науки обласних, Київської...

Методичні рекомендації з проведення моніторингу якості загальної...
Міністерство освіти І науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управління (департаменти) освіти І науки обласних, Київської...

Нака з
Міністерства освіти І науки України від 18 серпня 1998 року №305 та на виконання наказу головного управління освіти І науки Київської...

Україна харківська міська рада харківської області виконавчий комітет...
Головного управління освіти І науки Харківської обласної державної адміністрації від 25. 04. 2012 №241, зареєстрованим у Головному...

Міністерство освіти І науки україни головне управління освіти І науки...
Актуальність проблеми. З середини 20 ст спостерігаються космічні промені надзвичайних енергій. Необхідно пояснити їх джерело. Гравітаційний...

Управління професійної освіти департаменту освіти І науки, молоді...
Юрченко Олександра Василівна – викладач професійно-теоретичної підготовки, спеціаліст вищої категорії



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

f.lekciya.com.ua
Головна сторінка