Пошук по сайту


Атверджую

Атверджую

З
ПОГОДЖЕНО

Голова ПК ДПТНЗ

«Броварський професійний ліцей»

____________В.П.Грудій

«_____»________________2015р.

АТВЕРДЖУЮ

Директор ДПТНЗ
«Броварський професійний ліцей»
______________ М.М.Ладан
«_____» ______________2015р.

РОЗКЛАД


навчальних занять ДПТНЗ "Броварський професійний ліцей"

на 2 семестр 2014-2015 навчального року


День

Урок

Час

Предмет

Викладач

Каб

Предмет

Викладач

Каб

Група 13

Група 14

ПОНЕДІЛОК

1

8.30-9.15

Математика

Піголь

35

Англ. мова

Мельник

20

2

9.25-10.10

Математика

Піголь

35

Англ. мова

Бєлова

23

3

10.20-11.05

Укр. літ.

Миколаєнко

36

Буд. креслен.

Афанасьєва

21

4

11.15-12.00

Укр. літ.

Миколаєнко

36

Буд. креслен.

Афанасьєва

21

5

12.20-13.05

Англ. мова

Мельник

23

Технол. штук.

Паламарчук

32

6

13.15-14.00

Фізкультура

Чабанюк

Сз

Технол. штук.

Паламарчук

32

7

14.10-14.55

Всесвітня іст.

Росицька

31

Укр. літ.

Миколаєнко

36

8

15.05-15.50

Історія України

Росицька

31

Укр. літ.

Миколаєнко

36

ВІВТОРОК

1

8.30-9.15

Біологія

Ткаченко

34

Математика

Піголь

32

2

9.25-10.10

Біологія

Ткаченко

34

Математика

Піголь

32

3

10.20-11.05

Фізика

Лисохмара

37

Біологія

Ткаченко

34

4

11.15-12.00

Фізика

Лисохмара

37

Біологія

Ткаченко

34

5

12.20-13.05

Англ. мова

Мельник

23

Фізкультура

Чабанюк

Сз

6

13.15-14.00

Англ. мова

Мельник

23

Захист Вітч.

Постолюк

40

7

14.10-14.55

Технології

Паламарчук

32

Інформатика.

Савчук

38

8

15.05-15.50

Технології

Паламарчук

32

Інформатика.

Савчук

38

СЕРЕДА

1

8.30-9.15

Осн. гал.екон.

Смажелюк

34

Фізика

Лисохмара

37

2

9.25-10.10

Осн. гал.екон.

Смажелюк

34

Фізика

Лисохмара

37

3

10.20-11.05

Спецтехнологія

Бобко

26

Осн. гал.екон.

Смажелюк

34

4

11.15-12.00

Спецтехнологія

Бобко

26

Осн. гал.екон.

Смажелюк

34

5

12.20-13.05

Захист Вітч.

Постолюк

40

Фізкультура

Чабанюк

Сз

6

13.15-14.00

Світова літ.

Ткаченко

30

Електротехніка

Афанасьєва

21

7

14.10-14.55

Інформатика

Савчук

38

Світова літ.

Ткаченко

30

8

15.05-15.50

Інформатика

Савчук

38

Осн. пр. знань

Кравець

30

ЧЕТВЕР


Виробниче навчання













Виробниче навчання




































































































































П'ЯТНИЦЯ

1

8.30-9.15

Математика

Піголь

35

Матеріалозн.

Паламарчук

32

2

9.25-10.10

Математика

Піголь

35

Матеріалозн.

Паламарчук

32

3

10.20-11.05

Матеріалозн.

Паламарчук

32

Англ. мова

Мельник,

Бєлова

20,

23

4

11.15-12.00

Спецтехнологія

Бобко

26

Технології

Паламарчук

32

5

12.20-13.05

Спецтехнологія

Бобко

26

Технології

Паламарчук

32

6

13.15-14.00

Фізкультура

Чабанюк

Сз

Історія України

Росицька

31

7

14.10-14.55

Чит. креслен.

Афанасьєва

21

Всесвітня іст.

Росицька

31


Заступник директора з НВР І.В.Яблонський

Заступник директора з НР Л.В.Лисаненко

поділитися в соціальних мережах



Схожі:

Атверджую

Атверджую

Атверджую

Атверджую



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

f.lekciya.com.ua
Головна сторінка