Пошук по сайту


Атверджую

Атверджую

З
ПОГОДЖЕНО

Голова ПК ДПТНЗ

«Броварський професійний ліцей»

____________В.П.Грудій

«_____»________________2015р.

АТВЕРДЖУЮ

Директор ДПТНЗ
«Броварський професійний ліцей»
______________ М.М.Ладан
«_____» ______________2015р.

РОЗКЛАД


навчальних занять ДПТНЗ "Броварський професійний ліцей"

на 2 семестр 2014-2015 навчального року


День

Урок

Час

Предмет

Викладач

Каб

Предмет

Викладач

Каб

Група 11

Група 12

ПОНЕДІЛОК

1

8.30-9.15

Укр. літ.

Миколаєнко

36

Фізика

Лисохмара

37

2

9.25-10.10

Укр. літ.

Миколаєнко

36

Фізика

Лисохмара

37

3

10.20-11.05

Спецтехнологія

Дудка

24

Біологія

Ткаченко

34

4

11.15-12.00

Фізика

Лисохмара

37

Біологія

Ткаченко

34

5

12.20-13.05

Біологія

Ткаченко

34

Укр. літ.

Миколаєнко

36

6

13.15-14.00

Біологія

Ткаченко

34

Укр. літ.

Миколаєнко

36

7

14.10-14.55

Інформатика

Савчук

38

ТПЇ

Бойко

11

8

15.05-15.50

Інформатика

Савчук

38

ТПЇ

Бойко

11

ВІВТОРОК


Виробниче навчання









Виробниче навчання
































СЕРЕДА

1

8.30-9.15

Математика

Лисаненко

30

ТПЇ

Бойко

11

2

9.25-10.10

Математика

Лисаненко

30

Англ. мова

Мельник,

Бєлова

20,

23

3

10.20-11.05

Спецтехнологія

Дудка

24

Інформатика

Савчук

38

4

11.15-12.00

Світова літ.

Ткаченко

30

Інформатика

Савчук

38

5

12.20-13.05

Інформ. технол

Савчук

38

Світова літ.

Ткаченко

30

6

13.15-14.00

Інформ. технол

Савчук

38

Фізкультура

Чабанюк

Сз

7

14.10-14.55

Технології

Паламарчук

32

Всесвітня іст.

Росицька

31

8

15.05-15.50

Технології

Паламарчук

32

Історія України

Росицька

31

ЧЕТВЕР

1

8.30-9.15

Англ. мова

Бєлова

23

Технології

Паламарчук

32

2

9.25-10.10

Англ. мова

Мельник

20

Технології

Паламарчук

32

3

10.20-11.05

Спецтехнологія

Дудка

24

Математика

Лисаненко

35

4

11.15-12.00

Осн. пр. знань

Кравець

33

Математика

Лисаненко

35

5

12.20-13.05

Фізкультура

Чабанюк

Сз

Устаткування

Бойко

11

6

13.15-14.00

Захист Вітч.

Постолюк

40

Устаткування

Бойко

11

7

14.10-14.55

Всесвітня іст.

Росицька

31

ТПЇ

Бойко

11

8

15.05-15.50

Історія України

Росицька

31

ТПЇ

Бойко

11

П'ЯТНИЦЯ

1

8.30-9.15

Осн. гал.екон.

Смажелюк

33

Гігієна

Ткаченко

34

2

9.25-10.10

Осн. гал.екон.

Смажелюк

33

Облік

Коваленко

11

3

10.20-11.05

Спецтехнологія

Дудка

24

Фізкультура

Чабанюк

Сз

4

11.15-12.00

Спецтехнологія

Дудка

24

ТПЇ

Бойко

11

5

12.20-13.05

Техн. креслен.

Афанасьєва

21

ТПЇ

Бойко

11

6

13.15-14.00

Електротехніка

Афанасьєва

21

Організ. вир.

Бойко

11

7

14.10-14.50

Фізкультура

Чабанюк

Сз

Устаткування

Бойко

11


Заступник директора з НВР І.В.Яблонський

Заступник директора з НР Л.В.Лисаненко

поділитися в соціальних мережах



Схожі:

Атверджую

Атверджую

Атверджую

Атверджую



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

f.lekciya.com.ua
Головна сторінка